Zmiany cen w Integart
26 sty 2022 06:00

Jak informuje firma Integart znaczne podwyżki cen we wszystkich branżach wymuszają  aktualizację cenników.

W trakcie wieloletniej obecności na rynku firma stara się podchodzić partnersko do współpracy z klientami.  Poszerza ofertę o produkty i usługi, dzięki którym przedsiębiorcy mogą rozwijać swoją działalność, inwestuje w zasoby ludzkie, by pracownicy mogli wspierać klientów ekspercką wiedzą, dokłada też starań by utrzymać wysoką jakość usług i oferowanych produktów.

Jak podkreślają przedstawiciele Integart: Obecnie wszyscy borykamy się z jeszcze większą niż zazwyczaj nieprzewidywalnością rynku wywołaną zmianami makroekonomicznymi, przerwanymi łańcuchami dostaw oraz wyższymi kosztami transportu międzynarodowego i krajowego.

Dlatego Integart z wyprzedzeniem uprzedza o planowanych zmianach cen. Od dnia 1 lutego 2022 roku będą obowiązywały wyższe ceny na część oferowanych mediów, materiałów eksploatacyjnych oraz maszyn. Planowany zakres podwyżek będzie mieścił się między 3,5 a 12 proc. Nowe ceny będą wprowadzane stopniowo zależnie od podwyżek u dostawców oraz sytuacji na rynku. W obszarach, w których będzie to możliwe, firma postara się jak najdłużej utrzymać dotychczasowe ceny, jednak zmiany w tej kwestii są nieuniknione.

Opracowano na podstawie informacji firmy Integart