Zbliża się kolejna edycja Mimaki Virtual Global Innovation Days
10 paź 2022 06:07

Światowe Dni Innowacji Mimaki powracają po raz trzeci. Wydarzenie zaplanowane jest w terminie 19-21 października, a jego cel to połączenie pracowników biur regionalnych Mimaki, partnerów i klientów pracujących na całym świecie.

 

Po sukcesach poprzednich wydarzeń z tej serii firma Mimaki ogłosiła kolejną edycję Światowych Dni Innowacji. Wspólne wirtualne doświadczenie ma skupić się na omawianiu trendów obserwowanych na różnych rynkach oraz w amerykańskich, azjatyckich i europejskich regionach działania Mimaki.  Międzynarodowe dyskusje będą się odbywać w ramach serii demonstracji na żywo i nagranych wcześniej seminariów internetowych. Program poprowadzą eksperci z międzynarodowych oddziałów firmy, w tym Europy, Japonii, USA i Australii.

Koncentrując się na odpowiadaniu na pytania i wymagania w wielu aspektach przemysłu poligraficznego, wydarzenie obejmie współpracę z takimi podmiotami jak np. FESPA, których przedstawiciele będą się starali przedstawić najnowsze trendy i innowacje pokazane na tegorocznych targach FESPA. Nie zabraknie też wymiany zdań na temat przyszłorocznej edycji i  związanych z nią oczekiwań.

Uczestnicy będą mieli możliwość dalszego zapoznania się z najnowszymi dodatkami do portfolio produktów Mimaki. Odbędą się pokazy technologii i aplikacji, transmitowane na żywo z salonu Mimaki w Amsterdamie.

Organizator zaprezentuje urządzenia z serii 330, w tym JV330-160, CJV330-160 i TS330-1600, a także możliwości pełnokolorowej maszyny drukującej 3D 3DUJ-2207 i plotera płaskiego JFX600-2513, który oferuje trzykrotnie wyższą prędkość niż jego poprzednik. Kolejną atrakcją wydarzenia ma być dyskusja z wiodącymi dostawcami mediów drukowanych i oprogramowania, mająca na celu zbadanie aktualnych trendów rynkowych.

Po sukcesie naszych poprzednich edycji Global Innovation Days cieszymy się, że powracamy po raz trzeci. Nawet teraz, gdy targi na żywo wracają, wydarzenia cyfrowe, takie jak nasze, pozostają świetną okazją dla tych, którzy wciąż nie mogą zorganizować sobie podróży, a chcą być na bieżąco z nowościami z firmy Mimaki i branżowymi – komentuje Danna Drion, dyrektor ds. marketingu na region EMEA, Mimaki Europa. - Lubimy naśladować atmosferę właściwego pokazu, który organizujemy podczas Światowych Dni Innowacji, z różnorodnymi panelami prowadzonymi przez znanych ekspertów z branży, a także z dokładnymi prezentacjami produktów od naszych zaufanych menedżerów i inżynierów, których celem jest poprowadzenie zainteresowanych przez  ciągle zmieniający się krajobraz biznesu w branży druku.

Zdaniem przedstawicieli Mimaki firma nie tylko pomaga osobom, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniach, ale organizując tego typu przedsięwzięcia wyprzedza konkurencję. Przestrzenie cyfrowe i praca zdalna są teraz wykorzystywane bardziej niż kiedykolwiek przed pandemią. Wydarzenia online są ważne, mogą i powinny być dalej rozwijane przez liderów rynku.
Opracowano na podstawie informacji firmy Mimaki