Xaar rozszerza działalność na rynku amerykańskim
22 sie 2018 10:33

Firma Xaar Engineered Printing Solutions (EPS) otworzy we wrześniu nowe biuro w Kalifornii,  dzięki czemu będzie w stanie zaspokoić potrzeby wielu obecnych i potencjalnych klientów w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób firma zamierza zapewnić szybszy czas reakcji i niższe koszty obsługi zgłoszeń klientów, prezentując pakiet demonstracyjny dla wielu produktów przeznaczonych głównie dla drukarek atramentowych i tampondruku. Usytuowane w Clipper Court Commerce Center nowe biuro EPS będzie stanowiło bazę dla lokalnych zespołów technicznych i sprzedażowych producenta.

„Z radością ogłaszamy tę informację, ponieważ kolejna lokalizacja pozwoli nam nie tylko zbliżyć się do naszych klientów na Zachodnim Wybrzeżu, ale także zaoferować im nowe korzyści takie jak szybsze dostawy materiałów eksploatacyjnych i krótkie czasy realizacji zamówień” - komentuje Julian Joffe, prezes EPS i dodaje: „Zamierzamy kontynuować produkcję w Vermont – rozszerzając działalność na tym obszarze, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów. Ponadto będziemy mogli pełniej zademonstrować przemysłowe rozwiązania atramentowe i tampondrukowe w naszym salonie.”

Założona w 1985 r. firma EPS specjalizuje się w przemysłowym druku atramentowym oferując rozwiązania dla szerokiej gamy sektorów – na potrzeby produkcji artykułów promocyjnych, sprzętu medycznego, sportowego, motoryzacyjnego, jak również dla branż tekstylnej i opakowaniowej. Przedsiębiorstwo zostało zakupione przez Xaar w 2016 roku.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xaar