Warsztaty Mark Andy i PC Print w Warszawie
13 gru 2023 13:18

11 stycznia w Centrum Technologicznym firmy Mark Andy w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 35/37 odbędą się warsztaty organizowane przez firmy Mark Andy i PC Print. Będą one poświęcone najnowszym trendom związanym z zastosowaniem technologii cold stampingu w druku fleksograficznym. Organizatorzy przygotowują również prezentację innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających – jak podkreślają – wytwarzanie ciekawych i wysokich jakościowo etykiet, które wpływają korzystnie na środowisko i przynoszą oszczędności w procesie tłoczenia na zimno. Zostaną one przeprowadzone na maszynach Mark Andy wyposażonych w moduł uszlachetniania Kurz Distorun. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy proszą o jak najszybszą rejestrację (która kończy się 5 stycznia 2024 r.) pod adresem: ttps://pcprint.pl/aktualnosci/wydarzenia/trendy-eco-w-druku-fleksograficznym#event-singin.

Warsztaty to dla klientów zawsze ciekawa forma pozyskiwania wiedzy, dlatego od lat przeprowadzamy ich w naszej firmie bardzo dużo mówi Lena Chmielewska-Bontron, european marketing manager Mark Andy.  – Tym razem, wspólnie z firmą PC Print oraz partnerami – Kurz, H+M, Baier i Kinegram - przygotowaliśmy wydarzenie dotyczące zastosowania technologii cold stampingu w druku fleksograficznym. Chcemy tym samym zaprezentować uczestnikom różne możliwości w zakresie druku innowacyjnych etykiet. Mamy nadzieję, że możliwość obserwacji całego procesu, a na koniec zapoznania się z ciekawym produktem finalnym zainspiruje naszych gości do rozmów, a w ślad za tym do wdrożenia zmian w swoich firmach. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej propozycji.

Jak zapowiadają organizatorzy, w agendzie warsztatów znajdą się prezentacje innowacyjnych rozwiązań „eko” w druku fleksograficznym i hybrydowym. Prelegenci przedstawią również prośrodowiskowe i ekonomiczne korzyści z zastosowania nowoczesnych rozwiązań, do których należy m.in. moduł Distorun zintegrowany z maszynami Mark Andy. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z jego praktycznymi zastosowaniami, np. przy aplikacji pojedynczych znaków optycznie zmiennych. Przedstawiony zostanie również konkretny proces drukowania z tym modułem i oszczędności, jakie wynikają z jego zastosowania, a także korzyści w obszarze zwiększenia wydajności produkcji.     
Dzięki temu szkoleniu – mówi Lena Chmielewska-Bontron - uczestnicy zyskają umiejętność efektywnego wykorzystania modułu Distorun, otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji transferu w procesie tłoczenia na zimno, a także będą mieli możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z naszej branży. Będą też mogli poznać bliżej maszyny Mark Andy. Wydruki, o których mowa powyżej, będziemy realizować na maszynie hybrydowej Digital Series HD bazującej na inkjecie, ale nasi goście będą mogli również zobaczyć inne maszyny z szerokiego portfolio Mark Andy: fleksograficzną Evolution E5 i tonerową/hybrydową Pro Series. Mając więc nadzieję na owocne spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na to wydarzenie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy