Viesus Cloud i Fiery razem
23 mar 2023 06:00

Firma Viesus Cloud, dostawca narzędzi do korekty i skalowania obrazu, których celem jest zapewnienie wysokiej jakości druku wielkoformatowego, ogłosiła nawiązanie współpracy z firmą Fiery, LLC.

Fiery to jedna z wiodących w branży technologii Digital Front End (DFE) stosowanych w druku produkcyjnym i przemysłowym. Integracja obu przedsiębiorstw zapewni użytkownikom dostęp do zaawansowanych możliwości ulepszania i skalowania obrazu bezpośrednio w Fiery JobFlow, czyli oprogramowaniu do automatyzacji drukowania. Fiery JobFlow automatyzuje pracochłonne procesy przygotowania do druku w celu zwiększenia produktywności i obniżenia kosztów.

Dodając integrację z Viesus Cloud, użytkownicy Fiery JobFlow będą mogli zautomatyzować proces ulepszania i skalowania obrazów do druku, oszczędzając czas i redukując liczbę ręcznych kliknięć. Integracja ma poprawić również ogólną jakość i spójność druku, szczególnie w przypadku druku wielkoformatowego, gdzie powiększanie obrazów może często skutkować obniżeniem jakości. Ta integracja ma przynieść korzyści zarówno dostawcom usług drukowania, jak i ich klientom.

Dzięki integracji Viesus Cloud z Fiery JobFlow oferujemy naszym użytkownikom najbardziej zaawansowane narzędzia do ulepszania obrazu i skalowania dostępne na rynku — powiedział Hans Sep, Product Line Manager w firmie Fiery, LLC. i dodał: Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym użytkownikom intuicyjne, łatwe w użyciu rozwiązanie, które znacznie poprawi jakość druku i zmniejszy wysiłek ręczny podczas pracy, aby sprostać wymaganiom klientów w zakresie czasu i jakości.

Viesus Cloud oferuje wiele zaawansowanych funkcji ulepszania obrazu, w tym automatyczną korektę kolorów, wyostrzanie obrazu i redukcję błędów. Funkcje te są dostępne bezpośrednio z poziomu aplikacji Fiery JobFlow, co ułatwia dostawcom usług druku uzyskiwanie wysokiej jakości wydruków bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania lub ręcznej interwencji.

Jesteśmy dumni ze współpracy z Fiery, LLC, chcemy zapewnić użytkownikom JobFlow dostęp do naszej najnowocześniejszej technologii ulepszania obrazu — powiedział Servi Pieters, menedżer produktu w firmie Viesus. - Nasza technologia, wykorzystująca upscaling, wspierana przez sztuczną inteligencję, została zaprojektowana w celu optymalizacji obrazów do druku, dzięki czemu jest naturalnym rozwiązaniem dla użytkowników grafiki Fiery JobFlow. Z niecierpliwością czekamy na korzyści, jakie integracja przyniesie dostawcom usług drukowania i klientom, ponieważ coraz więcej z nich stosuje rozwiązanie Viesus łącznie z przepływem pracy Fiery – dodał.

Fiery, LLC jest jednym z wiodących dostawców cyfrowych interfejsów użytkownika (DFE) i rozwiązań przepływu pracy dla branży druku przemysłowego i graficznego. Z bazą klientów liczącą ponad 2 miliony DFE sprzedanych na całym świecie, firma oferuje innowacyjne oprogramowanie i technologie oparte na chmurze, które zapewniają najszybszą wydajność, najlepsze kolory i najwyższą jakość druku na szerokiej gamie produkcyjnych urządzeń drukujących.

Fiery DFE są instalowane w różnych segmentach przemysłu, w tym w druku komercyjnym, opakowaniach, znakach i grafice wystawowej, ceramice, materiałach budowlanych, tekstyliach i innych specjalistycznych zastosowaniach. Dzięki ponad 30-letniemu doskonałemu wsparciu i obsłudze firma zbudowała niezrównaną społeczność klientów, dealerów i partnerów.

Viesus Cloud jest dostawcą zaawansowanych technologii ulepszania obrazu, oferującym rozwiązania dla branży usług poligraficznych, e-commerce i fotografii. Platforma chmurowa firmy wykorzystuje sztuczną inteligencję do automatycznej optymalizacji obrazów do druku i mediów cyfrowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Viesus Cloud