Trzy produkty Brother nagrodzone Good Design Award 2020
5 lis 2020 14:15

Brother Industries, Ltd., światowy producent urządzeń do druku laserowego i atramentowego, został doceniony za wzornictwo, czego dowodem są trzy nagrody Good Design Award 2020 przyznane najnowszym produktom – drukarce etykiet, mobilnemu skanerowi i hafciarce wieloigłowej.

„Good Design Award zdobywają nie tylko urządzenia o wyjątkowym wyglądzie i funkcjonalności – wybór produktów i usług zależy również od tego, czy stanowią one wartość dla konsumentów i społeczeństwa. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wspólnego wysiłku wszystkich osób zaangażowanych w proces produkcji” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother.

Jednym z nagrodzonych produktów tegorocznej edycji konkursu jest drukarka etykiet P-Touch Cube PT-P910BT, która otrzymała nagrodę Good Design Best 100 – jako jeden ze 100 produktów lub usług najwyżej ocenionych przez panel selekcyjny. W tym roku nagrodzono również hafciarkę wieloigłową PR1055X oraz mobilne skanery DS-940DW, DS-740D i DS-640 – dostępność produktów może różnić się w poszczególnych krajach.  

„Brother podczas projektowania swoich produktów zawsze na pierwszym miejscu stawia klienta – zgodnie z kulturą korporacyjną i hasłem przewodnim firmy „At your side”. Tak jak do tej pory, tak i w przyszłości, Brother będzie uwzględniał opinię klientów na temat designu i funkcjonalności swoich rozwiązań, chcąc nadal dostarczać urządzenia, które będą w stanie sprostać ewoluującym potrzebom konsumentów" – dodaje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother.

Informacja firmy Brother