The Super Content Group – drupa 2024
12 gru 2023 09:27

drupa 2024 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży poligraficzno-opakowaniowej. Dziesiątki tysięcy uczestników, wystawców, mediów i innych przedstawicieli sektora odwiedzą Düsseldorf w dn. 28 maja - 7 czerwca przyszłego roku. Świat nieustannie się zmienia, podobnie jak poligrafia. Media branżowe są lustrem tego świata i muszą dostosowywać środki przekazu, wykorzystując strony internetowe, filmy, podcasty i oczywiście druk. Witamy w The Super Content Group.

POLIGRAFIKA  jest jedynym polskim członkiem tej elitarnej grupy, w skład której wchodzą również Branschkoll (Szwecja), Grafkom (Norwegia), Deutscher Drucker (Niemcy), Stampamedia (Włochy), Pixelpower (Portugalia), ImpremPres (Hiszpania), Intermedia Group (Australia i Nowa Zelandia) oraz INKISH.

The Super Content Group będzie relacjonować targi drupa bardziej intensywnie niż jakiekolwiek inne targi w naszej branży. drupa jest wydarzeniem wielokulturowym, które grupa będzie obsługiwać w językach szwedzkim, norweskim, polskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim i angielskim każdego dnia.

Branżowe autorytety i eksperci, tacy jak Ulrich Stetter (Druckhaus Mainfranken i prezes Intergraf), Francois Martin (dawniej BOBST i HP), Anthony Thirlby (dawniej Heidelberg, obecnie JVN Holding), Montserrat Peidro (BOBST, dawniej Heidelberg i HP) podzielą się swoimi sugestiami, co trzeba zobaczyć na drupie. Będziemy również gospodarzem naszego formatu Bonjour, w którym 22 liderów przy śniadaniu omówi najważniejsze trendy i premiery drupa 2024.

 

Każdy z członków grupy zaoferuje różne rodzaje relacji. Mimo to wszyscy zobowiązaliśmy się do publikacji treści wszystkich partnerów, zapewniając wystawcom najszerszą dystrybucję w branży - z napisami w lokalnych językach.

Super Content Group będzie relacjonować targi drupa przez 11 dni, od rana do wieczora i ma ambicję wyprodukować nawet 3 tysiące plików video. Ci, którzy nie wybiorą się do Düsseldorfu osobiście, otrzymają niepowtarzalną możliwość śledzenia na żywo, co dzieje się na targach. Zmaksymalizuj swoją inwestycję w drupa z The Super Content Group!

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z redaktor naczelną:

anna.naruszko@poligrafika.pl

Kontakty do pozostałych członków The Super Content Group:

Branschkoll (Szwecja) Ola Karlsson ola@branschkoll.se www.branschkoll.se

Deutscher Drucker (Niemcy) Bernhard Niemela b.niemela@print.de www.print.de

Grafkom (Norwegia) Magnus Thorkildsen magnus@grafkom.se www.grafkom.no

ImpremPres (Hiszpania) Rosa Arza rosa.arza@imprempres.com www.imprempres.com

Intermedia Group (Australia i Nowa Zelandia) James Welss  james@intermedia.com.au

www.propack.pro www.sprinter.com.au www.newzealandprinter.co.nz

Pixelpower (Portugalia) Alice Machado   alice.machado@pixelpower.pt www.dopapel.com www.revistapackaging.pt

Stampamedia & Converting (Włochy) Valentina Carnevali  valentina.carnevali@strategogroup.net
 Enrico Barboglio  enrico.barboglio@strategogroup.net www.stampamedia.net www.convertingmagazine.it

INKISH Henrik Klem Lassen hkl@inkish.tv www.inkish.tv