Targi druku przemysłowego InPrint 2017 coraz bliżej
23 cze 2017 11:51

Już tylko pięć miesięcy dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej edycji targów Industrial Print Show InPrint 2017, które tym razem odbędą się w Monachium w dniach od 14 do 16 listopada.

Jak podaje organizator, w tej chwili swój udział w imprezie zadeklarowało 118 wystawców z 17 krajów. Wiodące międzynarodowe firmy zaprezentują najnowocześniejsze technologie, produkty i usługi w zakresie druku funkcjonalnego, dekoracyjnego oraz druku opakowań.

Tematyka targów kierowanych do uczestników branży druku przemysłowego sprowadza się do czterech obszarów: druku funkcjonalnego, sitodruku, druku cyfrowego oraz atramentowego. Zwiedzający mogą spodziewać się prezentacji rozwiązań i przykładów zastosowań druku na powierzchniach metalowych, plastikowych, tekstylnych, szklanych, ceramicznych, drewnianych i wielu innych.

Dzięki swojemu profilowi InPrint staje się platformą biznesową dla ekspertów z dziedziny techniki drukarskiej z różnych branż produkcyjnych, zajmujących się drukiem przemysłowym. Wśród zwiedzających nie brakuje również producentów OEM, wytwórców komponentów i programistów, a także przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w rozwiązania funkcjonalne lub  dekoracyjny druk przemysłowy.

Podczas tegorocznej edycji targów odbędzie się branżowa konferencja techniczna, która zaoferuje dodatkowe możliwości wymiany doświadczeń i współpracy między ekspertami, wystawcami a zwiedzającymi. Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia prelegentów, chcących wziąć udział w konferencji.

Jak co roku udział w targach zapowiedzieli specjaliści z sektora produkcyjnego, przyciągający swoją obecnością decydentów, którzy poszukują rozwiązań systemowych generujących nowe możliwości i źródła dochodów w ramach produkcji przemysłowej.

Aby ułatwić zwiedzanie wystawy oraz poprawić efektywność spotkań targowych, organizatorzy udostępnią zwiedzającym aplikację Online Show Planner. Program jest narzędziem, które pozwala optymalnie zaplanować i wykorzystać czas spędzony na targach. Wystarczy wybrać interesujące kategorie, aby utworzyć własną spersonalizowaną listę wystawców, wydrukować ją i zabrać ze sobą na wydarzenie. 

Opracowano na podstawie InPrint - Industrial Print Show News