swissQprint w Amsterdamie
1 mar 2024 06:30

Firma swissQprint będzie obecna na targach Fespa Global Print Expo w Amsterdamie w dniach 19–22 marca 2024 r. W tym czasie skupi się na aktualnej ofercie płaskich maszyn drukujących i typu roll-to-roll o wysokiej wydajności i wszechstronności, a także na zastosowaniach specjalnych.

swissQprint i jej międzynarodowa sieć dystrybucji będą wystawiać się w Amsterdamie od 19 do 22 marca 2024 r. w RAI Amsterdam Convention Centre. Wielkoformatowe maszyny drukujące swissQprint to produkcyjne konie robocze i maszyny specjalnego przeznaczenia w jednym. Firma zapewnia, że są stworzone do pracy w trybie 24/7 i działają niezawodnie przez ponad 10 lat. Wszystkie maszyny swissQprint mają certyfikaty potwierdzające ich wydajność energetyczną. W Amsterdamie prezentowane są dwa modele maszyn drukujących, stanowiące przykład aktualnej oferty szwajcarskiego producenta.

Wysokiej klasy druk płaski

Kudu, najnowsza wysokiej klasy płaska maszyna drukująca od swissQprint, zapewnia wysoką wydajność i jakość nawet przy prędkości 304 m²/h. Dzięki 10 kanałom kolorystycznym Kudu oferuje maksymalną możliwą konfigurację atramentów. Opcja druku z roli na rolę dla nośników o szerokości do 3,2 m rozszerza zakres zastosowań.

Drukowanie z roli na rolę z dodatkowymi funkcjami

Karibu, dedykowana maszyna drukująca z roli na rolę od swissQprint, ma funkcje, które zwiększają wydajność pracy i zakres zastosowań. Maszyna jest w stanie drukować w kolorze białym i lakierować do rozwiązań podświetlanych, a także tworzyć tekstury i zdobienia. Podobnie jak inne płaskie urządzenia drukujące tej firmy, Karibu ma opatentowany system Tip Switch Vacuum do prostego i energooszczędnego sterowania podciśnieniem.

Przyciągający wzrok neon

Jak przekazuje firma, użytkownicy doceniają możliwość realizacji wysoce kreatywnych projektów za pomocą maszyn swissQprint. Neonowe nadruki są obecnie w modzie, dlatego swissQprint przygotuje na Fespa dedykowaną im wystawę.

Opracowano na podstawie materiałów firmy swissQprint