Stowarzyszenie SGIA partnerem targów InPrint
10 lut 2017 13:12

Kolejna edycja targów InPrint odbędzie się w Orlando, na Florydzie (Stany Zjednoczone), w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku. InPrint to targi druku przemysłowego prezentujące zaawansowane technologie druku, a zarazem kluczowe wydarzenie dedykowane branży sztuki funkcjonalnej zainteresowanej produkcją przemysłową. Targi po raz pierwszy odbędą się w Stanach Zjednoczonych, stając się platformą dla producentów, którzy wykorzystują druk jako kluczowy element procesu produkcyjnego. Wydarzenie skupi producentów wiodących marek, zainteresowanych nowymi technologiami druku atramentowego, sitodruku oraz druku 3D.

Speciality Graphic Imaging Association (SGIA) jest wiodącym stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów w zakresie technik obrazowania w przemyśle, opakowaniach, grafice, produkcji odzieży, tekstyliów, elektroniki oraz szeroko pojętej społeczności drukarskiej.  

„SGIA ma długą historię w branży druku przemysłowego," powiedział Ford Bowers, prezes i dyrektor zarządzający stowarzyszenia i dodał - „Udział w amerykańskiej edycji InPrint jest wspaniałą okazją do konfrontacji osiągnięć w zakresie obrazowania z realnymi wyzwaniami jakie na co dzień stają przed przedsiębiorcami.”

Melissa Magestro, wiceprezes Mack Brooks Exhibitions, firmy będącej organizatorem targów, tak podsumowała porozumienie: „Cieszymy się z faktu, że właśnie SGIA jest partnerem inauguracyjnej edycji InPrint w Orlando. Perspektywy rozwoju technologii druku przemysłowego w Stanach Zjednoczonych są ogromne. Naszym celem jest wprowadzenie InPrint do kalendarza amerykańskich imprez branżowych, promowanie potencjału technologii poligraficznych oraz integracja przedsiębiorstw skupionych wokół tego segmentu rynku. Synergia celów naszych organizacji jest wyraźna.”  

Opracowano na podstawie materiałów Industrial Print Blog