Roland wspiera i inspiruje
27 mar 2020 09:46

Roland DG wysyła komunikat do swoich klientów i partnerów w tym wymagającym dla biznesu czasie: „Jesteśmy tutaj, zapewniamy wsparcie i inspirujemy, aby ożywić biznes przyszłości”.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, Roland popiera wszystkie decyzje związane z anulowaniem lub odroczeniem terminu wydarzeń branżowych, podjęte w celu ochrony bezpieczeństwa uczestników. Firma jest jednocześnie świadoma, że ten krok oznacza ograniczenie dostępu do informacji, edukacji i wsparcia, zdając sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoi obecnie wiele osób w branży, niepewności co do przyszłości i spowolnienia gospodarczego.

Przedstawiciele firmy Roland zapewniają, że pozostają w kontakcie z partnerami handlowymi, a zespół ekspertów jest gotowy do współpracy za pośrednictwem platform mediów społecznościowych i strony internetowej. Aby skontaktować się z przedstawicielami firmy, wystarczy jedynie wypełnić formularz online na stronie producenta. Ponadto zostaną udostępnione zaktualizowane bazy wiedzy, instrukcje konserwacji urządzeń i nowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, szczególnie potrzebne użytkownikom doświadczającym przestojów produkcyjnych.

„Biznes można pielęgnować na różne sposoby. Ważne jest, aby zawsze patrzeć w przyszłość i decydować, w jaki sposób możemy poprawić nasze życie zawodowe myśląc o przyszłości, która nadejdzie po upływie tych trudnych czasów. Będziemy organizować seminaria internetowe, dostarczać poradniki online i rozmaite treści cyfrowe na temat technologii i aplikacji, aby edukować i inspirować naszych klientów. Specjaliści naszej firmy, w tym Akademii Roland, będą dostępni, aby odpowiedzieć na pytania podczas interaktywnych sesji” – podkreślają przedstawiciele firmy Roland.

Gdy firmy zaczną się odbudowywać po okresie kryzysu, Roland zamierza nadal inspirować świat druku cyfrowego dzięki swoim inicjatywom i produktom. Firma chce skoncentrować się na pomocy klientom w maksymalizowaniu potencjału istniejących technologii i udzielaniu rzetelnych porad na temat systemów, które mogą pomóc w odniesieniu sukcesu na nowych rynkach.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DG