Roland DG North Europe uruchomił nową stronę internetową
28 sty 2019 06:00

Roland DG North Europe ma przyjemność zaprosić odwiedzających do zapoznania się z nową, stroną internetową, dostępną obecnie w trzech językach. Nowa strona ma zupełnie nowy wygląd i pozwala odwiedzającym uzyskać szczegółowe informacje o produktach i usługach. Strona także ma na celu inspirować odwiedzających dzięki opublikowanym historiom innych użytkowników, postom na forum i dostępnej wiedzy branżowej – wszystko, aby zwiększyć doświadczenie użytkowników.

Oddana do użytku strona internetowa jest kolejnym krokiem w cyfrowej podróży, którą Roland DG North Europe podąża już od kilku ostatnich lat zapewniając pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Została zaprojektowana z myślą o najwyższej funkcjonalności i łatwości korzystania, dzięki czemu odwiedzający mogą szybciej i wygodniej znaleźć potrzebne informacje.

Portfolio urządzeń cyfrowych firmy Roland DG obejmuje plotery wielkoformatowe, plotery tnące folie winylowe, urządzenia 3D, grawerki, urządzenia stomatologiczne i inne a dzięki przejrzystej architekturze nowej strony użytkownicy mogą cieszyć się zoptymalizowaną nawigacją ułatwiającą dostęp do poszczególnych produktów oraz broszur zawierających istotne informacje o konkretnych urządzeniach. Dodatkowo strona zawiera szereg kreatywnych pomysłów na wykonanie aplikacji produktowych oraz rozbudowaną sekcję z odpowiednimi informacjami i wskazówkami branżowymi. Dostępne forum użytkowników zostało wzbogacone o ciekawą zawartość i nadal zapewnia bezpłatną i przydatną wiedzę ekspercką, która pomaga użytkownikom końcowym i ich firmom odnieść sukces w codziennej pracy.

Roland DG North Europe dostarcza produkty do 22 państw Europy Północnej, Wschodniej i Rosji, z przyjemnością możemy teraz zaprezentować oprócz angielskiej wersji strony internetowej w pełni funkcjonalną wersję w języku polskim i rosyjskim, aby lepiej sprostać potrzebom lokalnych klientów.

Aby odwiedzić nowe strony wejdź na www.rolanddgn.com w wersji angielskiej, www.rolanddg.pl w wersji polskiej oraz www.rolanddg.ru w wersji rosyjskiej.

Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DG