RemaDays Warsaw 2021
5 sie 2020 12:54

Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to, co przyniesie przyszłość. Zgodnie z kilkuletnią tradycją międzynarodowe targi reklamy i druku odbędą się w dniach od 10 do 12 lutego 2021 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Pandemia koronawirusa wywarła wpływ także na firmy z branży reklamowej i druku oraz na organizację wydarzeń targowych. „Jednak my podwijamy rękawy i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dobrze przygotować się do najbliższej edycji targów RemaDays Warsaw. Spełnimy wszystkie normy sanitarne, aby zarówno wystawcy, jak i zwiedzający czuli się bezpiecznie i komfortowo. Na bieżąco obserwujemy sytuację w kraju i na świecie oraz śledzimy komunikaty odpowiednich instytucji. Jesteśmy przygotowani na organizację jednych z największych targów reklamy i druku w 2021 roku. Chcemy wspierać branżę w tych trudnych czasach i możemy zapewnić, że mimo różnych obostrzeń oferta targowa będzie stała na wysokim poziomie” – zapewniają organizatorzy.

Najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem „KreaTywni, Otwarci na nowe”. Zbiegło się ono z sytuacją powszechnej pandemii. Targi organizowane po tym wyjątkowo trudnym okresie będą inne. Wiele firm musiało zmienić swoje plany, przechodziły na pracę zdalną, wprowadzały zupełnie nową ofertę i dokonywały zmian ułatwiających przystosowanie się do nowej rzeczywistości. Dlatego najbliższa edycja RemaDays Warsaw będzie okazją do zaprezentowania zupełnie nowych pomysłów i otwarcie się na wyzwania w kolejnych miesiącach. Organizatorzy stawiają na kreatywność, która nieodzownie jest związana z branżą reklamową. Każdego roku wystawcy starają się sprostać wysokim oczekiwaniom zwiedzających i z pewnością na początku przyszłego roku po raz kolejny każda ze stron będzie zadowolona. Rzeczywistość pokazała, że nawet w trudnych momentach branża dobrze sobie radzi i poszukuje nowych, kreatywnych rozwiązań. „Dlatego podczas RemaDays Warsaw 2021 jesteśmy otwarci na nowości i pomysły ludzi z branży. Liczymy, że kreatywność będzie przyświecała wszystkim uczestnikom imprezy – deklarują organizatorzy, którzy liczą na to, iż w całej branży targi wywołają ogromne zainteresowanie. - To przecież tu można zapoznać się z produktami, które znajdują się na absolutnym światowym topie. To właśnie na RemaDays Warsaw możemy poznać najnowsze technologie produkcji związane z szeroko pojętą reklamą. Promocja targów trwa, robimy wszystko, aby w lutym 2021 roku spotkać się z całą branżą reklamową i druku, by przekonać się, jak dzięki kreatywności odpowiedzieć na wyzwania zmieniającego się rynku. Spotkajmy się RemaDays Warsaw 2021!”

Opracowano na podstawie informacji organizatorów