Promocja lutowych targów reklamy
3 lis 2022 12:24

2 tysiące agencji reklamowych otrzymało specjalną przesyłkę promującą targi PROMO SHOW. Wraz z katalogiem czapek reklamowych firmy Headwear Professionals w paczce znalazło się zaproszenie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku oraz specjalnie przygotowana na tę okazję czapka z logotypem imprezy.

PROMO SHOW w 2023 roku odbywa się w nowej formule, która zapewnia większe możliwości dla wystawców z zachowaniem ekskluzywności dla TOP Agencji. Event w 2023 roku dedykowany jest agencjom reklamowym, drukarniom i klientom końcowym.

Przejście z hotelu Hilton do EXPO XXI Warszawa to naturalny krok w rozwoju naszej imprezy. Coraz większe zainteresowanie targami wymusiło na nas szukanie nowej, dogodniejszej, a przy tym równie atrakcyjnej lokalizacji. Wedle naszych szacunków, blisko 80 proc. dostawców z rynku reklamy wybrało wystawienie się właśnie na naszej imprezie – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine, organizatora targów.

Organizator przewidział wiele udogodnień z myślą o zwiedzających, w tym specjalną, dedykowaną strefę dla agencji reklamowych z cateringiem. Agencje wybierają naszą imprezę, bo stawiają na jakość, komfort spotkań i sprawdzonego organizatora. Event, dodatkowo przeniesiony do centrum stolicy, odpowiada na wszystkie ich potrzeby. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający podkreślają to w rozmowach z nami – dodaje Monika Opałka, a potwierdzeniem tych słów są liczne referencje zarówno dostawców, jak i agencji, które można przeczytać TUTAJ.

Cały czas trwa również kampania promująca targi na rynkach zagranicznych. Swój udział potwierdziło także grono agencji z krajów bałtyckich. Wcześniej została przeprowadzona kampania promująca targi właśnie w tym regionie, podczas Baltic Road Show 2022.

Targi Promo Show to jedna z tych inicjatyw, którym kibicujemy od samego początku. Sukces danej imprezy targowej wprost przekłada się na nasz efekt sprzedażowy i marketingowy, dlatego też zdecydowaliśmy się na wspólną akcję promocyjną. Jesteśmy przekonani, że najbliższa edycja Promo Show zaskoczy nas wszystkich efektem końcowym. Nie pozostaje nam nic innego, jak już dzisiaj zaprosić wszystkich na nasze stoisko w EXPO XXI – mówi Marcin Jędrzejczyk (marketing manager Headwear Professionals).

Wydarzenie dedykowane wyłącznie przedstawicielom branży. Trwa rejestracja na targi PROMO SHOW – TUTAJ

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Opracowano na podstawie informacji organizatora