Pokaz drukarki 3D Stratasys F770
18 mar 2022 06:00

Podczas szkolenia online zaprezentowana zostanie wielkoformatowa drukarka 3D Stratasys F770, - uczestnicy dowiedzą się jak przygotować model do druku 3D oraz do czego wykorzystać potencjał obszaru roboczego o wielkości 1000 × 610 × 610 mm. Szkolenie - spotkanie z cyklu Akademia Druku 3D odbędzie się online 29 marca (wtorek) o godz. 11:00. 

Prototypowanie i produkcja seryjna w dużej skali.

Wielkoformatowy druk 3D pozwala firmom oszczędzać czas i koszty na tworzeniu prototypów o bardzo dużych wymiarach. Drukarka 3D o dużym polu roboczym daje nam również możliwość wydajnej produkcji seryjnej mniejszych elementów. Podczas webinarium zaprezentujemy, jak działa wielkoformatowa drukarka 3D Stratasys F770, jak przygotować model do druku 3D oraz do czego wykorzystać potencjał obszaru roboczego o wielkości 1000 × 610 × 610 mm.

Do niedawna wielkoformatowy druk 3D uznawany był za technologię wyłącznie do prototypowania, a dokładność wymiarowa produkowanych części mogła pozostawiać wiele do życzenia. Przemysłowa drukarka 3D Stratasys F770 zmienia podejście do drukowania dużych obiektów. Weź udział w webinarium i dowiedz się, jakie rozwiązania technologiczne odpowiadają za dokładność, powtarzalność i niezawodność druku 3D w dużej skali. Poznaj firmy produkcyjne takie jak Daikin, Sub-Zero czy Topcan, które zyskały na wdrożeniu drukarki 3D Stratasys.

Agenda

1. Stratasys F770 – wszystko, co trzeba wiedzieć o wielkoformatowej drukarce 3D.

2. Z czego można drukować, czyli dostępne materiały i ich zastosowania.

3. Przygotowanie modelu do wydruku – obsługa oprogramowania Grabcad Print.

4. Prezentacja drukarki 3D Stratasys F770 na żywo (komora robocza, stół roboczy, ekstrudery, kamera, panel sterujący, zasobniki na materiał itp.).

5. Prezentacja wydrukowanego modelu owiewki do maski samochodu wyścigowego z materiału ABS-M30.

6. Prezentacja wydrukowanego modelu owiewki Branżowe wykorzystanie wielkoformatowej drukarki 3D Stratasys F770:

a) Daikin – producent systemów wentylacji

b) Sub-Zero – producent sprzętu AGD

c) Topcan – drukarnia wielkoformatowa

d) Drukowanie seryjne dla klienta z branży elektronicznej.

5. Pytania i odpowiedzi.