PlasticExpress na targach RemaDays
7 sty 2019 08:42

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 w Nadarzynie k. Warszawy (odbywających się w dniach od 13 do 15 lutego br.) po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Marcin Rynkowski – jego właściciel i pomysłodawca zapowiada codzienne prezentacje tego cieszącego się coraz większą popularnością projektu. Zainteresowanych ofertą dostępną online w ramach sklepu PlasticExpress zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego – nr K21 w pawilonie F.

 „RemaDays Warsaw to druga ważna impreza targowa, na której będziemy prezentowali nasz projekt – mówi Marcin Rynkowski. – Liczymy na to, że efekty udziału w niej będą równie owocne, jak w przypadku premierowej obecności na wrześniowym Festiwalu Druku. Tam nasz sklep wzbudził bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony agencji reklamowych, jak też drukarń. Przez kolejnych kilka miesięcy systematycznie ono rosło, co bardzo nas cieszy, gdyż firmy te stanowią naszą grupę docelową. Podobnie rzecz się ma z małymi producentami reklam, dla których pojawienie się PlasticExpress może stanowić przełom w ich działalności. Coraz częściej dochodzą oni do wniosku, że efektywniej jest zlecić określoną pracę nam, niż wykonywać ją we własnym zakresie. Zamiast inwestować we własne maszyny, materiały i ponosić koszty związane z ich przetwarzaniem, mogą zająć się pozyskiwaniem klientów i sprzedawaniem finalnych produktów. Ich wykonanie zaś zlecać za pośrednictwem PlasticExpress. Naszymi przewagami są bowiem nie tylko różnorodność przetwarzanych materiałów i posiadanie najwyższej klasy sprzętu do ich obróbki, ale też ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych. Kolejną zaletą współpracy z nami jest program lojalnościowy. Przewiduje on 15% rabat naliczany od ceny, niezależnie od zawartości koszyka i wysokości kwoty. Naszym klientom oferujemy zatem nowe możliwości realizacji zleceń, najwyższą jakość i atrakcyjne warunki przy stałej współpracy”.

PlasticExpress to internetowe narzędzie, umożliwiające samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie wykonanych z tworzyw sztucznych. Obecnie jego oferta obejmuje pięć rodzajów płyt pleksi (bezbarwną, opalową, czarną, białą i satynową) oraz – od niedawna – płyty z poliwęglanu litego bezbarwnego. Materiały pochodzą od renomowanych producentów, ich obróbka uwzględnia cięcie piłą lub laserowe oraz polerowanie diamentowe. „Nasi klienci doceniają nie tylko na wysoką jakość i profesjonalizm obsługi ze strony PlasticExpress, ale też bardzo szybką dostawę, w 95% realizowaną następnego dnia roboczego – podkreśla Marcin Rynkowski. – Obserwujemy wzmożony ruch na blogu, jaki funkcjonuje w ramach naszej strony. W sieci pojawiają się też inne, dodawane przez nas akcenty związane ze sklepem PlasticExpress, np. film poświęcony obsłudze jego konfiguratora. W przyszłości planujemy kolejne tego typu materiały wideo”.
Jak dodaje Marcin Rynkowski, rosnące zainteresowanie ofertą sklepu i systematycznie powiększające się grono jego klientów pozwalają firmie z optymizmem patrzeć w przyszłość. „Mimo, że nie wszyscy jego użytkownicy są obyci z oferowanym im narzędziem, nasz sklep powszechnie jest uważany za przyjazny i intuicyjny. Ta opinia bardzo nas cieszy, gdyż zależało nam na stworzeniu narzędzia prostego w obsłudze, a jednocześnie wydajnego i elastycznego” – mówi właściciel PlasticExpress. 

Podczas targów RemaDays Warsaw 2019, podobnie jak to miało miejsce na ubiegłorocznym Festiwalu Druku, odwiedzający stoisko PlasticExpress będą mieli możliwość zapoznać się z funkcjonalnością sklepu i oferowanymi przez niego opcjami. „Do dyspozycji gości będą ekrany wielkoformatowe, na których – podczas indywidualnych pokazów – zademonstrujemy pełne spektrum modułów i funkcji dostępnych w naszym sklepie. Pokażemy, jak samodzielnie zaprojektować kształt finalnego produktu, wybrać odpowiednie podłoże, a następnie zlecić plik do produkcji. Zainteresowanych indywidualnymi prezentacjami już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas lutowych targów” – podsumowuje Marcin Rynkowski.


Opracowano na podstawie informacji Plastic Express