Pierwszy klient Vanguard Digital inwestuje w VK3220T-HS
27 lut 2024 06:30

Pierwsze kroki mogą być onieśmielające. Ryzyko i niepewność związane z byciem pierwszym często powstrzymują firmy przed wypróbowaniem czegoś nowego. Jednak związana z tym nagroda jest zwykle warta zachodu. Właśnie dlatego, gdy nadszedł czas na inwestycję w nowy sprzęt, firma Pinnacle Custom Signs podjęła decyzję opartą na zaufaniu i zainwestowała w pierwszą maszynę Vanguard VK3220T-HS.

Dzięki inwestycji w nową maszynę drukującą firma Pinnacle Custom Signs chciała rozwiązać dwie kluczowe kwestie: zastąpić starzejący się sprzęt bardziej nowoczesną technologią i zająć się rosnącą liczbą zleceń dla swojej płaskiej maszyny drukującej. Jedną z naszych przewag nad konkurencją jest szybkość obsługi – powiedział Don Conklin, właściciel Pinnacle Custom Signs. – Sprawdziliśmy jedną lub dwie inne maszyny, ale ostatecznie Vanguard zaoferował nam wysokiej jakości produkt, który był nowością na rynku północnoamerykańskim i zapewnił nam kluczowe funkcje, których potrzebowaliśmy. (…) Vanguard pasuje do naszych podstawowych wartości i kompetencji: jakości usług i szybkości obsługi.

Firma Vanguard nie była nowością dla Pinnacle Custom Signs. Pierwsza maszyna Vanguard została sprzedana Pinnacle w 2016 r. Conklin tak skomentował tę współpracę: Zawsze mieliśmy świetne relacje z Vanguard i zawsze obsługiwali nas wyjątkowo dobrze. Nie było dla nas nikogo lepszego. Inwestycja w VK3220T-HS była łatwa dzięki siedmioletniemu zaufaniu i doświadczeniu z Vanguard Quality. Zwiększyliśmy ilość wydruków na naszej płaskiej maszynie drukującej. Prędkość tej maszyny jest 2-3 razy większa niż naszej starszej maszyny. Dodaliśmy również kilka głowic drukujących, ale jakość usług i jakość produktu jest powodem, dla którego wybraliśmy Vanguard.

VK3220T-HS to kompaktowa, przyjazna dla użytkownika maszyna UV-LED o wymiarach 126 x 80 cali (3,2 x 2 m), która oferuje prędkość do 3875 stóp kwadratowych na godzinę (ok. 360 m2) i rozdzielczość druku do 1800 dpi. Wyposażona w głowice drukujące Kyocera KJ4A z technologią zmiennej kropli i możliwości drukowania kroplami o wielkości 4 pikolitrów, VK3220T-HS oferuje dobrą jakość druku z lepszymi gradientami kolorów i możliwością wygładzania.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pierwsza maszyna drukująca VK3220T-HS trafiła do Pinnacle Custom Signs – powiedział Jim Peterson, dyrektor operacyjny i partner założyciel Vanguard Digital Printing Systems. – Ta maszyna jest naprawdę rewolucyjna i stanowi przykład ośmiu lat rozwoju, specjalizacji, innowacji i ciężkiej pracy. Pinnacle jest naszym fantastycznym klientem i jesteśmy wdzięczni za ich nieustające zaufanie do naszych produktów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata obsługi i wspierania naszych wieloletnich przyjaciół.

Conklin podsumował, mówiąc: Zamierzamy nadal się rozwijać i nadal być siłą w branży. Gdy będziemy szukać dodatkowych możliwości maszyn, zawsze w pierwszej kolejności będziemy patrzeć na Vanguard.

Opracowano na podstawie informacji firmy Vanguard Digital Printing Systems