Pierwsze targi poświęcone oklejaniu pojazdów
21 lut 2023 08:50

Federacja FESPA organizuje pierwsze targi poświęcone oklejaniu i estetyce pojazdów. Wydarzenie pod nazwą WrapFest odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia br. w Silverstone w Wielkiej Brytanii, miejscu goszczącym zawody Grand Prix Formuły 1.

„Rodzicami chrzestnymi” wydarzenia jest 10 przedsiębiorstw specjalizujących się w oklejaniu pojazdów: Hexis, 3M, Avery Dennison, APA, Grafityp, Spandex, William Smith, Surfex, HP i Metamark.

Podczas 2 dni targowych spodziewanych jest 1500 odwiedzających. Będą oni mogli zobaczyć ponad 100 praktycznych pokazów w słynnych garażach Silverstone, zajętych na tę okazję przez sponsorów wydarzenia. Jeden z tych prestiżowych boksów zajmie Wrap Institute, oficjalny partner WrapFest.

Goście będą też mogli obejrzeć ponad 2000 szkoleniowych filmów wideo dotyczących wszystkich operacji oklejania foliami winylowymi.

W programie są również warsztaty, konferencje i dyskusje okrągłego stołu, które pozwolą odkryć nowe materiały, narzędzia, a przede wszystkim umożliwić spotkania wystawców i sponsorów.

Wrap Institute zorganizuje także konkursy pozwalające zwiedzającym targi na sprawdzenie ich wiedzy w dziedzinie oklejania pojazdów i folii winylowych.

W ramach targów odbędzie się brytyjska i irlandzka edycja konkursu World Wrap Masters. Zwycięzca zakwalifikuje się do wielkiego finału, który będzie miał miejsce w maju w Monachium podczas targów Fespa.

Opracowano na podstawie graphiline.com