Nazdar wprowadza na rynek nowy atrament inkjetowy
2 mar 2017 15:03

Nazdar_730_Series_inksŚwiatowy producent atramentów, firma Nazdar wprowadziła do swojej oferty nowy produkt oznaczony symbolem 730. Seria 730 to grupa elastycznych atramentów UV o bardzo dobrej przyczepności, przeznaczonych  do druku na szerokiej gamie sztywnych i giętkich podłoży.

Dzięki wyjątkowo wysokiemu poziomowi elastyczności i wytrzymałości uzyskiwanych na różnych podłożach, atramenty z serii 730 są doskonałym rozwiązaniem do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, takich jak banery, grafiki okienne, displaye i wyświetlacze, a zwłaszcza wzory i podłoża, które wymagają zastosowania wykrojników.

Do zastosowań zewnętrznych Nazdar rekomenduje użycie atramentów o sprawdzonej odporności, nieulegających degradacji pod wpływem czynników atmosferycznych. Atramenty te cechują wysoka zgodność i intensywność kolorów. Co istotne, są przystosowane do różnych modeli drukarek. Nadają się do zadrukowywania akryli, wzmocnionych bannerów winylowych, desek i pianek, sztywnych i karbowanych materiałów polietylenowych, polipropylenowych, poliwęglanowych, papieru syntetycznego i DIBOND-u, dzięki czemu ich zastosowanie staje się uniwersalne.

„Nowa seria atramentów Nazdar 730 charakteryzuje się wysoką przyczepnością do różnych podłoży, łącznie z materiałami giętkimi i akrylami” - powiedział Rich Dunklee, global market segment manager - UV inkjet inks i dodał: „Jest to przykład atramentu opracowanego specjalnie z myślą o produkcji wysokiej jakości wydruków na potrzeby wizualnych nośników reklamowych przy relatywnie niskich kosztach, konkurencyjnych w porównaniu z produktami OEM-owymi."

Opracowano na podstawie informacji firmy Nazdar