Mimaki świętuje 20 lat innowacji na FESPA
11 mar 2024 06:00

Firma Mimaki będzie świętować 20-lecie innowacji na targach FESPA prezentując najnowsze technologie na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Mimaki Europe, producent technologii druku i cięcia do drukarek atramentowych, na targach FESPA Global Print Expo 2024 zaprezentuje zupełnie nowe produkty, w tym najnowszą technologię druku UV. Dodatkowo do dyspozycji odwiedzających będzie Centrum Doświadczalne, które jest umiejscowione 10 minut od terenów wystawowych.

Podczas codziennych wycieczek po Centrum Doświadczalnym Mimaki, goście będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z bogatym portfolio marki, obejmującym oznakowania, tekstylia i technologie druku 3D. Program oprowadzania obejmie także ekskluzywne demonstracje dwóch nowych, dopiero wprowadzonych na rynek produktów, które pozwolą producentom oznakowań poszerzyć swoją ofertę.

Wizja przyszłości firmy Mimaki będzie podkreślana podczas całego wydarzenia. W firmowym „kąciku zrównoważonego rozwoju” zostanie zaprezentowany innowacyjny system przemysłowego drukowania na tekstyliach oraz wzbogacone nowymi urządzeniami linie energooszczędnych urządzeń wykorzystujących technologię UV.

W związku z niedawnym wejściem Mimaki na rynek DTF, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany także najnowszy produkt firmy: TxF300-75. Według producenta to stabilna i wydajna platforma, która pomaga zaspokoić różnorodne wymagania w zakresie drukowania, zapewniając wysoką jakość wydruków w połączeniu z wysoką wydajnością.

Mimaki nie tylko szuka sposobów wspierania zrównoważonej przyszłości, firma nie zapomina również o swoim bogatym dorobku jako innowator. Świętując dwie dekady sukcesów na rynku, Mimaki upamiętni 20 lat pionierskich technologii, kreatywnych aplikacji oraz wielu partnerów, klientów i współpracowników branżowych, którzy pomogli to wszystko urzeczywistnić.

Ta szczególna rocznica dla Mimaki Europe stanowi idealną okazję do świętowania sukcesu, ale, co ważne, także spojrzenia w przyszłość i zastanowienia się, w jaki sposób my jako zespół i firma możemy przyczynić się do bardziej zrównoważonego świata przez następne 20 lat. Wykorzystując naszą zdolność do innowacji będziemy szukać zastosowania jej w technologiach i inicjatywach, które przyczynią się do osiągnięcia tego długoterminowego celu – mówi Danna Drion, dyrektor generalna ds. marketingu Mimaki.

FESPA oferuje odwiedzającym szansę na zapoznanie się ze wszechstronnym portfolio produktów Mimaki, zarówno na wystawie, jak i w jej sąsiedztwie – w europejskiej centrali firmy.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mimaki