Konferencja „Technologie skanowania i druku 3D dla Przemysłu i Edukacji”
29 paź 2019 12:26

13 listopada w Centralnym Domu Technologii przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie odbędzie się konferencja „Technologie skanowania i druku 3D dla Przemysłu i Edukacji” współorganizowana przez firmy SMARTTECH3D – polskiego producenta skanerów 3D oraz Integart – dystrybutora drukarek 3D światowych producentów m.in. HP.

Celem konferencji jest zapoznanie osób z branż przemysłowej oraz edukacyjnej z najnowszymi rozwiązaniami ze świata skanowania i druku 3D dostosowanymi do ich potrzeb. Spotkanie będzie wyjątkową okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji m.in. o technologii skanowania 3d, innowacyjnej technologii addytywnej w sferze produkcji i edukacji czy o pracowniach szybkiego prototypowania i kontroli jakości. Będzie można również poznać najnowsze modele skanerów oraz porównać jakości wydruków z drukarek 3D.

Jest to już kolejna edycja konferencji organizowanej przez firmę SMARTTECH3D skierowana głównie do branż przemysłowej oraz edukacji. Poprzednie spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zakończyły wieloma ciekawymi projektami.  Relacja z ubiegłorocznej konferencji dostępna jest tutaj > https://www.youtube.com/watch?v=CKPt9O2KceM

Firma SMARTTECH3D to uznany na świecie polski producent skanerów 3D. Firma została założona w 2000 roku. Oferta obejmuje pełną gamę profesjonalnych bezdotykowych urządzeń pomiarowych do różnych zastosowań oraz oprogramowania do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. SMARTTECH realizuje usługi projektowo-wdrożeniowe zaawansowanych systemów widzenia maszynowego oraz usługi pomiarów 3D na całym świecie. Do klientów firmy należą m.in. NASA, Boeing, Lufthansa, Orlen, Żandarmeria Wojskowa, KRONES, Główny Urząd Miar a także wiele jednostek edukacyjnych.

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Firma zatrudnia 190 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć łącznie 15 oddziałów w Polsce i w Czechach. Integart jest przedstawicielem takich producentów jak: HP, Zund, 3M, Neschen, Arlon, Avery Dennison, Mactac, LG Chem, Politape/Kemica, Nitto i wielu innych.

Udział w konferencji jest bezpłatny a liczba miejsc jest ograniczona, zapisy trwają.

Opracowano na podstawie informacji firmy SMARTTECH3D