Imponujący program drupa cube
13 lut 2024 06:30

Targi drupa zawsze podkreślały najważniejsze trendy w branży poligraficznej, badając i oceniając je z różnych perspektyw w sposób interdyscyplinarny.

Podczas targów w 2024 roku, drupa cube ponownie stanie się centralnym forum dyskusyjnym dla liderów branży poligraficznej i opakowaniowej. Najlepsi prelegenci o międzynarodowej renomie zainspirują odwiedzających wizjonerskim zakresem tematów oraz prowokującymi do przemyśleń prezentacjami i dyskusjami panelowymi, wspierając cel, jakim jest zaangażowanie, rozrywka i edukacja publiczności drupa.

Dlaczego druk jest ważniejszy niż kiedykolwiek w erze cyfrowej? Dlaczego konsumenci nie zawsze postrzegają produkty drukowane jako zrównoważone? Jak obliczyć swój ślad węglowy? To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas konferencji. Konferencja drupa cube dostarczy inspiracji i wiedzy w ponad 50 sesjach. Program obejmuje 5 imponujących prezentacji oraz sesje poświęcone zwiększaniu sukcesu biznesowego, gospodarce o obiegu zamkniętym i zrównoważonemu rozwojowi, a także przyszłości druku i opakowań oraz sesje dotyczące nowych trendów i modeli biznesowych. Prelegenci podzielą się przykładami najlepszych praktyk i omówią globalne trendy, które wpłynęły i nadal będą wpływać na branżę poligraficzną i opakowaniową.

Zlokalizowany w imponującej hali 6 na targach drupa 2024 (od 28 maja do 7 czerwca), drupa cube będzie najważniejszym punktem konferencji i jednym z pięciu specjalnych forów na największych na świecie targach technologii druku. To miejsce wyjątkowego transferu wiedzy i nawiązywania kontaktów. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się nie tylko liderzy z branży poligraficznej, ale także osobistości z agencji reklamowych, badań rynku, środowisk akademickich, konsultingowych i profesjonalnych stowarzyszeń branżowych. Drupa cube po raz kolejny zgromadzi ekspertów i wizjonerów z całego świata, z prezentacjami i panelami trwającymi zazwyczaj około 45 minut.

Uczestnictwo w programie oferowanym w strefie drupa cube jest wliczone w cenę biletu dla odwiedzających targi. Wszystkie sesje prowadzone będą w języku angielskim.

 

Opracowano na podstawie materiałów prasowych drupa