FuturePrint zapowiada wirtualne wydarzenia
9 gru 2020 08:42

Organizatorzy konferencji FuturePrint ogłosili plan wirtualnych wydarzeń, które zamierzają zorganizować w pierwszym kwartale 2021 r., koncentrując się na przyszłości technologii druku – od druku przemysłowego po komercyjny.

Wirtualna konferencja FuturePrint odbędzie się w dniach 25-26 lutego, a po niej nastąpi wirtualny szczyt CEO FuturePrint, zaplanowany na 23-24 marca. Oba wydarzenia opierają się na koncepcjach stworzonych przez FuturePrint Virtual Summits, które w tym roku odbyły się w dniach 2-4 czerwca i 12-16 października.

Celem obu spotkań w 2021 r. jest zapewnienie wglądu i dostępu do najnowszych osiągnięć technologicznych, a także wymiana poglądów i inspiracji. Przez cały 2021 rok organizatorzy będą zapewniać przedstawicielom branży druku pomoc w zakresie skutecznego przywództwa, które ich zdaniem stanie się istotnym zagadnieniem w niespokojnych czasach.

Tematyka wirtualnej konferencji FuturePrint będzie dotyczyć całego spektrum druku, ze szczególnym uwzględnieniem druku przemysłowego i opakowaniowego, a także druku wielkoformatowego i komercyjnego – podobnie jak to miało miejsce w mijającym roku.

Celem szczytu CEO FuturePrint jest zapewnienie liderom technologii druku platformy do przedstawienia wizji i stylów przywództwa, które mogą znaleźć zastosowanie w przyszłości. Zdaniem organizatorów będzie to inspirująca pomoc w skutecznym kierowaniu  przedsiębiorstwem w zmieniających się warunkach rynkowych.

Wydarzenie jest otwarte dla światowego sektora poligraficznego i będzie dotyczyło kluczowych kwestii dotyczących możliwości wzrostu oraz najlepszych metod i sposobów zarządzania w przyszłości.

Frazer Chesterman, współzałożyciel FuturePrint, wyjaśnia: Chociaż wszyscy mamy nadzieję, że rok 2021 będzie bardziej stabilny, nadal czeka nas trudna droga. Teraz jest czas na przywództwo, dlatego zbierzemy kilku czołowych innowatorów w dziedzinie technologii druku, aby przedstawić ich spojrzenie na rynek i ich perspektywę dostosowania się do szybko zmieniającego się popytu i nowych uwarunkowań. FuturePrint Virtual CEO Summit dostarczy wglądu i określi jasną wizję na przyszłość oraz niewątpliwie pomoże przywrócić zaufanie do druku. Rok 2020 był rokiem zarządzania kryzysowego, 2021 zapowiada się jako rok przywództwa i umiejętności dostosowania.

Na podstawie informacji organizatora