Fiery Pro Vehicles w modelu subskrypcyjnym
14 paź 2022 06:00

Firma Electronics For Imaging, Inc., (EFI) uruchomiła nową usługę subskrypcji dla popularnego produktu Pro Vehicle Outlines. Usługa oferuje dostęp do ponad 19 500 precyzyjnych szablonów z wyszukiwarką.

Jak zapewnia producent, obszerna baza danych umożliwia wyszukiwanie konkretnych konturów pojazdów od 1993 roku do dnia dzisiejszego. Typy pojazdów dostępne na stronie www.provehicleoutlines.com obejmują: samochody osobowe, ciężarówki, SUV-y, furgonetki, przyczepy i pojazdy specjalistyczne. Użytkownik znajdzie tu rozmaite szablony do różnych zastosowań – od małych oznakowań po kompletne oklejenie pojazdów.

Usługa subskrypcji online oferuje wygodniejszy i tańszy sposób zapewniania klientom dostępu do najnowszych wzorów. Używana w połączeniu z aplikacją do wyceny PVO WrapUp, strona internetowa Pro Vehicles Outlines sprawia, że ​​wycenianie i tworzenie znaków oraz oklein pojazdów są jeszcze szybsze i dokładniejsze.

Pro Vehicle Outlines zawsze oferował szeroki wybór szablonów pojazdów, a teraz, dzięki usłudze online, użytkownicy mają pewność, że otrzymują najbardziej aktualne szablony – powiedział Mike Chramtchenko, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w EFI. - Precyzja naszego oprogramowania sprawia, że ​​Pro Vehicle Outlines wykracza poza podstawowe narzędzie do prezentacji i rozszerza je tworząc niezastąpione rozwiązanie produkcyjne z zasobami do projektowania, wyceny i instalacji – dodał.

Szablony Pro Vehicle Outlines i ponad 180-stronicowa broszura informacyjna Pro Vehicle Outlines były wcześniej dystrybuowane w formie drukowanej książki i pendrive'a, stanowiąc jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

Nowa usługa online obejmuje:

  • Najnowszą kolekcję szablonów pojazdów dostępną w internecie, obejmującą ponad 19 500 wzorów, z modelami pojazdów od 1993 roku do dnia dzisiejszego.
  • Nowy panel administracyjny, która umożliwia użytkownikom zarządzanie ich kontami online, śledzenie wykorzystania szablonów oraz dodawanie lub usuwanie użytkowników.
  • Możliwość przesyłania obrazów roboczych i udostępnienia ich szerokiemu gronu użytkowników w internetowej galerii CADlink.
  • Zgodność z większością oprogramowania do projektowania i tworzenia znaków lub grafiki samochodowej, zapewniającą wysokiej jakości obrazy wektorowe w formacie Adobe Illustrator.

Po wybraniu odpowiedniego szablonu użytkownicy pobierają szablon, który jest gotowy do edycji i projektowania w preferowanym przez nich programie ilustracyjnym. Aplikacja do wyceny WrapUp umożliwia również szybsze i łatwiejsze uzyskanie dokładnej i profesjonalnej wyceny przed rozpoczęciem projektu.

Model subskrypcyjny oferuje klientom łatwy dostęp do obszernej bazy danych pojazdów. Dotychczasowi klienci mogą przejść na roczną subskrypcję po niższych kosztach.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI