EFI sprzedaje dział oprogramowania
5 sty 2022 16:09

eProductivity Software, firma, której pełna nazwa brzmi: Productivity Software Business of Electronics For Imaging, Inc. („EFI”) stała się niezależną od EFI, globalną firmą programistyczną po przejęciu przez spółkę Symphony Technology Group („STG”), jedną z firm wiodących na rynku w zakresie oprogramowania, danych i analiz.

eProductivity („EPS”) należy do uznanych na świecie rozwiązań w zakresie oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) oraz oprogramowania biznesowego i produkcyjnego, które zostało stworzone z myślą o wzmocnieniu branży opakowań i druku. Wsparcie ze strony firmy STG ma przyspieszyć rozwój EPS jako samodzielnej firmy poprzez inicjatywy mające na celu pogłębienie i poszerzenie jej możliwości oraz dalsze wzmocnienie jej pozycji na rynku.

Ten strategiczny krok w kierunku stania się niezależną firmą umożliwia nam wnoszenie większej wartości dla naszych klientów, a także całej branży opakowaniowej i drukarskiej, poprzez rozszerzenie współpracy z kluczowymi graczami  branży technologii. Oczywiście będziemy kontynuować ścisłą współpracę z naszymi przyjaciółmi z EFI. Ponadto przyspieszymy inwestycje w postęp technologiczny i modernizacje, rozwiniemy  partnerstwa z klientami oraz zaangażujemy się w napędzanie globalnego wzrostu – powiedział Gabriel Matsliach, dyrektor generalny eProductivity Software.

Dzięki temu procesowi firma STG poświęciła czas na dogłębne zrozumienie branż, które obsługujemy, a jej przedstawiciele docenili naszą bazę klientów i pozycję rynkową. Byliśmy pod wrażeniem ich silnego nacisku na wzrost poprzez innowacje i podejście wysoce zorientowane na klienta. Nie możemy się doczekać wspólnej realizacji wizji przyszłości – dodał Matsliach.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem portfolio produktów EPS, rozwiązań, które zaspokajają potrzeby klientów z branży opakowaniowej i poligraficznej. Cieszymy się, że możemy współpracować z Gabrielem i jego zespołem, wykorzystując nasze doświadczenie jako inwestorów w oprogramowanie dla przedsiębiorstwm przyczyniając się do dalszego przyspieszenia ścieżki wzrostu poprzez innowacje technologiczne i nastawienie na klienta – powiedział William Chisholm, partner zarządzający STG.

EPS ma na całym świecie ponad 4000 klientów we wszystkich kluczowych branżach związanych z pakowaniem i drukiem, w tym między innymi w sektorach: składanych kartonów, opakowań z tektury falistej, etykiet, opakowań giętkich, druku komercyjnego, w publikacjach, wysyłce i grafice ekspozycyjnej.

Zintegrowane i zautomatyzowane rozwiązania dostępne pod marką eProductivity mają na celu umożliwienie wzrostu przychodów oraz zwiększenie wydajności operacyjnej i produkcyjnej. eProductivity Software ma siedzibę w Pittsburghu w Pensylwanii oraz liczne biura na całym świecie. Od ponad trzydziestu lat dostarcza jedną z najlepszych w swojej klasie technologii dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI