EFI uruchamia serię podcastów
20 lip 2021 06:00

Od 27 lipca rusza nowa inicjatywa firmy EFI. Co dwa tygodnie dostępne będą podcasty prowadzone przez Nicka Benkovicha, wiceprezesa ds. zarządzania portfelem w firmie EFI. Seria podcastów Imaging of Things będzie zawierać treści edukacyjne przeznaczone dla specjalistów zajmujących się drukowaniem, pakowaniem i usługami marketingowymi.

Zmiany, wyzwania i możliwości w branży nabierają tempa, gdy branża druku i opakowań ewoluuje w obliczu nowych rynków, nowych nabywców i nowych technologii – powiedział Benkovich i dodał: Podcasty traktuję jako sposób na dzielenie się wiedzą i omawianie ważnych tematów branżowych z kluczowymi ekspertami z branży.  Dyskutowane będą zagadnienia ewolucji rynku, cyfrowej transformacji druku, roli, jaką odgrywa technologia w tworzeniu bardziej skutecznego i wydajnego przemysłu oraz pojawiania się nowej generacji profesjonalistów w dziedzinie druku.

Planowane tematy podcastów obejmą między innymi kwestie: sprostania wyzwaniom rynkowym; przygotowania następnego pokolenia specjalistów; zabezpieczania firmy na przyszłość; skutecznego wykorzystania technologii oraz skuteczności malingów.

Wśród gości podcastów znajdzie się wielu ekspertów branżowych i klientów EFI, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc innym uczestnikom rynku w dalszym rozwoju ich własnych firm.

EFI opracowało serię podcastów, które będą produkowane przez firmę Amaze Media Labs. Amaze Media Labs łączy wiodące marki z zaangażowanymi społecznościami poprzez podcasty, transmisje na żywo i wciągające, interaktywne wydarzenia.

Celem nowej inicjatywy jest rozszerzenie interakcji z klientami i inicjacja dyskusji wśród społeczności użytkowników EFI między innymi na temat wydarzeń takich jak konferencja EFI Connect i EFI Engage. Dzięki Imaging of Things dostarczane będą aktualne i przydatne informacje, które mogą pomóc branży w rozwoju po pandemii.

Podcasty będą dostępne w języku angielskim pod adresem www.imaging-of-things.simplecast.com Po emisji każdy odcinek będzie archiwizowany, aby możliwe było późniejsze udostępnianie go na żądanie.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI