Durst Group na targach FESPA
28 kwi 2023 06:00

Durst Group, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego, zaprezentuje rozwiązanie „360 Production Excellence” na targach FESPA Global Print Expo 2023 w Monachium.

W dniach 23-26 maja Durst Group przedstawi swoje nowe, zintegrowane systemy i rozwiązania do w pełni zautomatyzowanego, zrównoważonego i efektywnego kosztowo druku wielkoformatowego. Na stoisku targowym odbędzie się także briefing prasowy, podczas którego przedstawiciele mediów jako pierwsi zostaną poinformowani o innowacjach.

Christian Harder, wiceprezes ds. sprzedaży w Durst Group, powiedział: Obecnie koncentrujemy się na automatyzacji, zrównoważonym rozwoju i rentowności, a oferta Durst Group jest zgodna z tym założeniem. Firma zaprezentuje imponującą instalację automatyzacji do bezobsługowej produkcji poligraficznej. Wprowadzając nowy produkt Durst Group przedstawi najszybszą jak dotychczas maszynę typu roll-to-roll.

Firma zaprezentuje również ofertę systemów atramentowych na bazie wody i UV-LED, które są zgodne ze wszystkimi właściwymi dla tych produktów przepisami. Atramenty posiadają certyfikaty zgodności z wymaganiami zrównoważonego rozwoju. Dział usług Durst Group zaprezentuje nowe propozycje proaktywnej obsługi klienta, dostępne obecnie w ponad 80 krajach.

Transfer

Producent oferuje transport do swojej siedziby głównej w Brixen, aby ułatwić obejrzenie całego portfolio wielkoformatowych maszyn P5, a także innych rozwiązań segmentowych przeznaczonych do takich zastosowań jak: etykiety i opakowania giętkie, tekstylia, tapety i płytki ceramiczne. Prezentacje odbędą się w Durst Customer Experience Centrum.

Po wcześniejszej rejestracji uczestnicy będą mogli zapoznać się z systemami P5 500, oglądając je na żywo w trakcie produkcji. P5 500, następca Rho 512, to jeden z wiodących systemów w grupie 5-metrowych urządzeń rolowych; jest obecnie używany w setkach zastosowań na całym świecie.

Oprogramowanie

Specjaliści z działu oprogramowania Durst Group zaprezentują zaawansowane rozwiązania w zakresie oprogramowania, dostosowane do druku cyfrowego. Oprogramowanie Durst pozwala usprawnić proces „From Pixel to Output”, czyli od wstępnego stworzenia pliku, przez etap przygotowania do druku, aż do produkcji i ostatecznej analizy efektu. System umożliwia przechodzenie na wyższy poziom automatyzacji i wydajności, ulepszanie procesów produkcji druku i ogólne usprawnianie działalności we wszystkich obszarach.

Tyrolska gościnność

Durst Group wniesie również do Monachium południowotyrolską gościnność dzięki Durst Lounge, miejscu stworzonym specjalnie z myślą o dyskusjach, relaksie oraz delektowaniu się regionalnymi specjałami.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy odwiedzić stronę internetową producenta lub skontaktować się mailowo z przedstawicielami Durst Group.

Opracowano na podstawie informacji Durst Group