DuPont zaprezentuje moc innowacji na targach drupa 2024
4 kwi 2024 06:25

Firma zaprezentuje nowości w zakresie druku fleksograficznego, cyfrowych atramentów na bazie wody i włóknin jako strategiczny partner z wyboru dla branży opakowaniowej i poligraficznej.

27 marca br. DuPont ogłosił, że na targach drupa, które odbędą się od 28 maja do 07 czerwca w Düsseldorfie, w Niemczech, zaprezentuje swoje innowacje w zakresie Cyrel, Artistri i Tyvek. DuPont weźmie udział w targach, łącząc te trzy kultowe marki, które są jednymi z najlepszych w swojej klasie rozwiązań w dziedzinie druku i opakowań.

DuPont z dumą prezentuje swoje trzy marki Cyrel, Artistri i Tyvek na targach drupa – powiedział Tucker Norton, global business director w DuPont Printing & Packaging. – Jest to szczególnie ekscytujące, ponieważ Cyrel i Artistri obchodzą odpowiednio 50. i 35. rocznicę dostarczania klientom wiodących w branży produktów.

Kelly Reichert, global business director w DuPont Tyvek Roll Goods, dodała, że DuPont jest podekscytowany możliwością nawiązania kontaktu z klientami i partnerami na targach drupa 2024, aby omówić, w jaki sposób jej produkty i marki mogą być wykorzystywane do usprawnienia działalności firm, i z niecierpliwością czeka na nawiązanie kontaktu z odwiedzającymi.

DuPont Cyrel jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów fleksograficznych, który łączy technologie i produkty dla branż poligraficznej i opakowaniowej. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań fleksograficznych, które optymalizują jakość, produktywność i zrównoważony rozwój przetwórców, drukarni i sklepów branżowych. Oferta Cyrel obejmuje rozwiązania w zakresie przygotowania do druku fleksograficznego, w tym płyty, tuleje in-the-round (ITR), sprzęt do produkcji płyt i usługi techniczne.

DuPont Artistri jest jednym z wiodących producentów i innowatorów wodnych i dyspersyjnych atramentów do cyfrowego druku atramentowego do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych, tekstylnych oraz domowych i biurowych. Jak przekazuje producent, dzięki 35-letniemu doświadczeniu w dziedzinach dyspersji, pigmentów, polimerów i zastosowań, cyfrowe atramenty wodne i dyspersyjne Artistri zapewniają niezawodność strumieniowania, trwałość, wysoką jakość kolorów i obrazu przez długi czas.

DuPont Tyvek to materiał włókninowy wykonany z włókien polietylenowych o wysokiej gęstości, łączący w sobie najlepsze właściwości papieru, folii i tkaniny. Jego wytrzymałość, trwałość i wszechstronność sprawiają, że jest to popularny wybór do szerokiej gamy zastosowań w różnych branżach. Tyvek to zadrukowalne podłoże, które oferuje doskonałą przyczepność atramentu i żywe odwzorowanie kolorów, co czyni je idealnym materiałem do drukowania i pakowania. Jak przekazuje producent, jest odporny na rozdarcia i przenikanie wilgoci, dzięki czemu nadaje się do zastosowań wymagających wysokiego poziomu ochrony, bezpieczeństwa i trwałości. Ponadto Tyvek jest kompatybilny z różnymi technikami druku, w tym fleksografią, offsetem i drukiem atramentowym, zapewniając klientom elastyczność w osiąganiu pożądanych efektów.

Opracowano na podstawie informacji firmy DuPont