drupa rozszerza platformę online
10 wrz 2020 06:00

Organizatorzy targów drupa rozszerzają swoją ofertę cyfrową: od października platforma internetowa zapowiadająca wydarzenie zapewni odwiedzającym dodatkowy kanał kontaktu, przeznaczony do omawiania popularnych tematów i prezentowania portfolio produktów. Nowy portal będzie składał się z części „Konferencja”, „Wystawa” oraz „Networking”, a jego zadaniem będzie łączenie społeczności i ciągła wymiana informacji w czasie poprzedzającym targi zaplanowane na kwiecień 2021 r.

W „Strefie Konferencji” użytkownicy znajdą wykłady, filmy i wywiady zapowiadające targi drupa 2021. Strefa będzie odzwierciedlała program pod względem treści i dostarczania wiedzy, którą oferuje samo wydarzenie. W wyznaczone dni i godziny uczestnicy mogą bezpłatnie wziąć udział w sesjach internetowych i rozmawiać z prelegentami.

„Przestrzeń wystawiennicza” łączy to, czego odwiedzający mogą zazwyczaj spodziewać się na terenach targowych: ekscytujące produkty, premiery, nowe firmy i rozmowy z ekspertami. Oznacza to, że wizyty i spotkania można zaplanować już na tym wczesnym etapie, umawiając je w strefie „Networking Plaza”. Opcje nawiązywania kontaktów z wyprzedzeniem mają poprawić efektywność docelowych spotkań i podnieść ich intensywność.

Dzięki nowej ofercie cyfrowej drupa zapewnia sektorowi ciągłą wymianę i transfer wiedzy wypełniając czas pozostały do ​​targów.

„Długo i ciężko pracowaliśmy nad ulepszeniem oferty cyfrowej. Pandemia postawiła nas przed nowymi wyzwaniami i ostatecznie stała się katalizatorem cyfryzacji”, mówi Sabine Geldermann, dyrektor drupa i Print Technologies i dodaje: „Dzięki „hybrydowej” drupie odwiedzający, którzy nie mogą podróżować będą w stanie wziąć udział w spotkaniu branżowym. Jednocześnie wychodzimy naprzeciw potrzebom wystawców, którzy chcą osobiście spotkać się ze społecznością międzynarodową. Dlatego uważamy, że platforma połączy różne interesy”.

Dostęp do treść publikowanych na portalu jest bezpłatny dla odwiedzających. Zarejestrowani użytkownicy mogą w dowolnym czasie przeglądać zawartość. W przypadku sesji internetowych i wykładów będzie dostępna osobna (bezpłatna) rejestracja pozwalająca dokonać rezerwacji miejsca na określony dzień i godzinę. Wkrótce pojawi się także program sesji na żywo.

Na podstawie informacji organizatora