Arlon wprowadza nową folię
15 paź 2020 06:00

Arlon Graphics, LLC, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości, samoprzylepne folie ploterowe, elastyczne podłoża oraz folie do druku dla branż cyfrowej wizualizacji, oznakowań, sitodruku i grafiki na pojazdach. Obecnie producent wprowadza na rynek nowy, wysokowydajny produkt winylowy dostępny do zastosowań flotowych i samochodowych. Z uwagi na wyjątkowe właściwości SLX+ to folia odpowiednia na wszelkie warunki pogodowe i na każdą porę roku.

„Arlon Graphics z przyjemnością przedstawia nową folię do druku SLX+. Zaprojektowana do zastosowań w każdych warunkach, z doskonałą jakością zadruku, szybką aplikacją i łatwym usuwaniem, SLX+ to prawdziwa ewolucja wydajności” – powiedział Andrew Huddlestone, prezes EMEA, Arlon.

Repozycjonowalny SLX+ z zastosowaniem FLITE Technology posiada gwarancję na głębokie przetłoczenia; charakteryzuje się również wysoką przyczepnością do wielu powierzchni, co powoduje, że instalacja jest szybka i  nadaje się do realizowania dużych ilości aplikacji na pojazdach floty. Skuteczność nakładania w wysokich temperaturach, jak również nieznane dotychczas, pozytywne właściwości stosowania w niskich temperaturach sprawiają, że ta folia samoprzylepna sprawdza się w szerokim zakresie temperatur.

Wycinanie i wygładzanie zostały ulepszone, dzięki czemu nawet najmniejsze litery mają szansę wyróżnić się na grafice oklejanego pojazdu. Elastyczność wraz ze stabilnością wymiarową zapewniają dobre dopasowanie paneli graficznych. SLX+ może być połączona z laminatem Series 3210, co przedłuża trwałość grafiki i zapewnia optymalną wydajność przez długi czas. Warto podkreślić, że trwałość folii SLX+ stosowanej na zewnątrz pomieszczeń obliczana jest nawet na 10 lat (niezadrukowanej).

Jak zapowiada producent, w przyszłości możemy spodziewać się poszerzenia portfolio folii. Centrala Arlon jest zlokalizowana w pobliżu Los Angeles w Kalifornii i w celu realizacji obsługi klientów na całym świecie posiada strategicznie usytuowane centra dystrybucyjne w Australii, Europie, Ameryce Łacińskiej oraz w Wielkiej Brytanii.

Opracowano na podstawie informacji firmy Arlon