AM3D dystrybutorem drukarek VSHAPER na Wielką Brytanię
11 maj 2017 14:42

Producent polskich drukarek 3D VSHAPER nawiązał współpracę z angielską firmą AM3D. Dzięki tej kooperacji, firma AM3D będzie oferować rozwiązania VSHAPER na rynku brytyjskim, powiększając tym samym grono europejskich resellerów produktów firmy VERASHAPE.

Zespół VSHAPER nieustannie pracuje nad rozwojem międzynarodowej sieci sprzedaży. Dzięki współpracy z europejskimi resellerami, rozwiązania firmy VERASHAPE dostępne są już m.in. na rynku holenderskim, belgijskim, czeskim i słowackim.

Według zgodnych opinii analityków, brytyjski rynek druku 3D rośnie w zawrotnym tempie i można przypuszczać, że w ciągu kilku lat Wielka Brytania stanie się jednym z największych odbiorców technologii addytywnych. Nasza obecność na tym rynku, jest bardzo ważnym krokiem w dalszym rozwoju firmy. Cieszymy się, że firma AM3D chce w nim uczestniczyć – mówi Tomasz Szymański, prezes i założyciel firmy VERASHAPE.

Już w tym tygodniu 12 i 13 maja, firma AM3D weźmie udział w Dental Technology Showcase 2017 w National Exhibition Centre (NEC) w Birmingham, gdzie zaprezentuje rozwiązania VSHAPER, znajdujące zastosowanie w sektorze medycznym. W tegorocznym wydarzeniu, swój udział zapowiedziało ponad 100 wystawców i niespełna 2000 ekspertów z branży dentystycznej. Podczas dwudniowego spotkania odbędzie się ponad 80 sesji edukacyjnych.

Druk 3D znajduje coraz szersze zastosowanie w sektorze medycznym, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii. Podczas Dental Technology Showcase 2017 zamierzamy zaprezentować drukarkę VSHAPER MED, którą nie tak dawno producent zaprezentował po raz pierwszy podczas Hannover Messe 2017. Dążenie firmy VERASHAPE do zaspokajania potrzeb różnych segmentów rynku jest czymś co cenimy najbardziej. Z pewnością warto oczekiwać tegorocznych targów TCT Show w Birmingham, w których firma VERASHAPE zapowiedziała już swój udział – mówi Liam Monte – jeden z właścicieli firmy AM3D.

Opracowano na podstawie informacji firmy VERASHAPE.