Aktualizacja EFI Fiery Command WorkStation
29 sty 2021 13:37

Nowa wersja 6.6 EFI Fiery Command WorkStation - interfejsu zarządzania zadaniami druku używanego na wszystkich platformach EFI Fiery podłączonych do cyfrowych urządzeń drukujących  - zapewnia szereg ulepszeń w zakresie produktywności i jakości. Zaawansowane rozwiązanie umożliwia łączność z przełomowym pakietem EFI IQ, szybką edycję kolorów, lepsze wyszukiwanie i usprawnione przepływy pracy.

Firma Electronics For Imaging, Inc. (EFI) kontynuując prace nad swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami pomaga użytkownikom w szybszej pracy i lepszym zarządzaniu operacjami drukowania cyfrowego na wielu urządzeniach drukujących i w różnych lokalizacjach. Nowa wersja interfejsu Fiery Command WorkStation, która jest obecnie prezentowana podczas globalnego wydarzenia EFI Engage, daje klientom możliwość tworzenia wydruków o wyższej jakości z mniejszą liczbą błędów, zapewniając jednocześnie, że ich inwestycje w EFI Fiery będą nadal zapewniać wyjątkową wartość.

Od wczesnych lat 90. i przez liczne instalacje rozwiązania EFI Fiery poprawiły jakość druku cyfrowego zarówno dzięki zwiększonej wydajności, jak i wyjątkowej jakości kolorów - powiedział John Henze, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu EFI Fiery i dodał: Dzięki nowej wersji EFI Fiery Command WorkStation w dalszym ciągu spełniamy obietnicę wspierania użytkowników od etapu tworzenia zadań po wykańczanie prac.

Kluczowym ulepszeniem Fiery Command WorkStation jest łatwy dostęp do EFI IQ, pakietu standardowych i opcjonalnych aplikacji chmurowych, które łączą użytkowników, procesy i urządzenia drukujące, w celu umożliwienia podejmowania lepszych decyzji opartych na danych. Utworzenie konta EFI IQ dającego natychmiastowy dostęp do wielu opcji, takich jak analizy produkcji czy funkcje powiadomień, jest teraz szybsze, łatwiejsze i możliwe bezpośrednio z poziomu Fiery Command WorkStation.

Spójność operacyjna na wielu urządzeniach

Pierwsi użytkownicy, w tym brytyjska agencja Page Visions, korzystają z najnowszych wersji i ulepszeń, które Fiery Command WorkStation przynosi firmom.

Najnowsze funkcje oferowane w programie Fiery Command WorkStation to coś więcej niż tylko narzędzie służące do przygotowania do druku i obsługi maszyny - powiedział Tom Griffiths, dyrektor generalny Page Visions i wyjaśnił: Funkcje takie jak automatyczne łączenie zadań, a także możliwość zarządzania serwerami Fiery XF oznaczają, że urządzenia Fiery Driven w firmie są zawsze dostępne i mogą być przeglądane przez wszystkich pracowników produkcyjnych.

Nowe, zaawansowane wyszukiwanie w wersji 6.6 sprawia, że ​​jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szczegółowe wyniki dzięki filtrowaniu zadań; łączyć parametry, takie jak np. zapas do wykorzystania, typ produktu, zaplanowany czas rozpoczęcia lub klient – zwiększając w ten sposób wydajność produkcji. Możliwość zapisywania wyszukiwań oznacza, że ​​operatorzy używają tych samych filtrów zapewniając spójność operacyjną. Także wysoka stabilność programu Fiery Command WorkStation ma dla naszej pracy bardzo duże znaczenie.

Bardziej wydajne, scentralizowane zarządzanie zadaniami

Nowa stacja robocza Command WorkStation w wersji 6.6 zwiększa produktywność i wydajność drukowania. Oprócz nowych możliwości chmury z EFI IQ potrzebnych do analizy danych i wskaźników kluczowe ulepszenia najnowszej wersji obejmują:

  • Bardziej zaawansowane możliwości wyszukiwania w oparciu o wiele kryteriów
  • Nowe narzędzie - Raster Curve Editor, które umożliwia operatorom dokonywanie późniejszej edycji kolorów bezpośrednio z poziomu ekranu
  • Łatwiejszą edycję kolorów dodatkowych w Fiery Spot Pro podczas pracy z innymi aplikacjami Fiery Command WorkStation
  • Obsługę przyrządu do pomiaru koloru EFI ES-3000, podającego pomiary pojedynczego skanu w trybach M1 i M2 z szybszymi i dokładniejszymi odczytami

Jak zapowiada producent, pod koniec lutego pojawi się również nowa funkcja w oprogramowaniu EFI Fiery Impose. Integracja wyższego poziomu dla automatycznego urządzenia wykańczającego Duplo D-618 umożliwi operatorom łatwe ustawienie niestandardowego układu impozycji, cięcia i perforacji.

Ciągłe inwestycje EFI w Fiery Command WorkStation w znacznym stopniu przyczyniają się do statusu Fiery DFE jako swego rodzaju standardu w produkcji druku cyfrowego. Nowa oferta kontynuuje działania EFI w zakresie ulepszeń i postępów owocujących większą użytecznością, produktywnością oraz szybszymi instalacjami Fiery.

Aby uzyskać więcej informacji o EFI Fiery Command WorkStation oraz innych rozwiązaniach i usługach Fiery poprawiających wydajność drukowania cyfrowego, wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta lub skontaktować się z lokalnym przedstawicielem EFI.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI