Dlaczego warto wziąć udział w targach druku przemysłowego?
28 cze 2018 08:43

InPrint to wiodąca wystawa innowacyjnych technologii druku przemysłowego i zarazem wydarzenie, w którym biorą udział głównie specjaliści z branży produkcyjnej, decydenci, zajmujący się rozwiązywaniem konkretnych problemów związanych z produkcją.

Branża druku przemysłowego ma znaczny potencjał wzrostu, napędzany przez popyt konsumpcyjny, masową personalizację i innowacje technologiczne. Będąc uczestnikami szybko zmieniającego się rynku, wystawcy chętnie opracowują nowe technologie, zdobywają nowych klientów i dążą do zwiększenia swojego biznesu.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej imprezy, druga włoska edycja targów InPrint (20-22 listopada 2018, Mediolan) będzie się koncentrować na innowacjach technologicznych w zakresie druku na potrzeby produkcji przemysłowej.

Zakończone sukcesem poprzednie targi w Mediolanie okazały się dobrą platformą komunikacyjną. InPrint szybko zdobył uznanie w branży, a poziom i jakość prezentacji wystawców odzwierciedlały potrzebę tego typu wystawy.

Poniżej prezentujemy opinie przedstawicieli wybranych wystawców InPrint 2017:

„Wystawa dla specjalistów z branży druku cyfrowego. Wystawa przyszłości.”
Inkgenio Srl

„Unikalna okazja, aby najlepiej zrozumieć dynamikę sektora druku przemysłowego oraz poznać profesjonalistów i ekspertów, dzieląc się doświadczeniami i oczekiwaniami dotyczącymi przyszłego rozwoju tego rynku.”
Mohwinckel Srl

„InPrint to stosunkowo młoda wystawa, ale ważna i coraz silniej osadzona w branży druku przemysłowego, również dzięki rozwojowi technologii cyfrowych.”
Gruppo Tecnoferrari

„Po raz kolejny uczestnicy zaskoczyli nas pozytywnie, zarówno pod względem frekwencji, jak i jakości prowadzonych rozmów handlowych. InPrint nadal jest wydarzeniem pierwszej klasy, z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę targów w Mediolanie.”
Tonejet

Opracowano na podstawie informacji organizatora  targów InPrint 2018