Zbliżają się targi Fastener
2 wrz 2022 10:13

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów z niemal wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Zapowiedzieli się już goście m. in. z Niemiec, Litwy, Włoch, Indii, Czech, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Słowacji. Zarezerwuj stoisko i zaprezentuj im swoją ofertę.

Tegoroczne targi będą obfitowały w różnorodną ofertę wystawców z wielu krajów. Udział potwierdzili już wystawcy m.in. z: Turcji, Niemiec, Tajwanu, Czech, Szwecji, Estonii, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Węgier, Wietnamu i Malty.

Przed nami dwa dni pełne inspiracji, wiedzy oraz szansy na nowe kontakty biznesowe. Odbędą się FASTENER POLAND B2B Meetings oraz konferencja „Świat produkcji pełen wyzwań: od łańcuchów dostaw, po dystrybucję. Wcześniejsza rejestracja online to gwarancja bezpłatnego wstępu na targi.

Targi to nie tylko kontakty biznesowe, bogaty program konferencyjno-warsztatowy, konkurs nagradzający najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale również giełda kooperacyjna oraz strefa kariery, w której przedsiębiorcy otrzymują możliwość zamieszczenia ogłoszeń o pracę i dotarcia do kilku tysięcy wysoko wykwalifikowanych kandydatów.

Opracowano na podstawie informacji organizatora