Zbliża się Warsaw Print Tech Expo
10 lip 2023 06:00

W dniach 5-7 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się Warsaw Print Tech Expo, czyli wiodące, międzynarodowe targi branży poligraficznej. Będą one okazją do rozmowy na temat stanu tego sektora usług, rozwoju działających w nim technologii oraz dróg do zwiększenia jego konkurencyjności we współczesnym biznesie.

 

 

Warsaw Print Tech Expo to wydarzenie biznesowe poświęcone rozwojowi branży poligraficznej. W zakresie tematycznym Kongresu Branży Poligraficznej, który odbędzie się podczas imprezy, znajdą się najaktualniejsze zagadnienia dotykające firm działających w sektorze.

Przeprowadzony zostanie audyt aktualnego stanu polskiego rynku poligraficznego z uwzględnieniem najnowszych trendów oddziałujących na biznes światowy. Nie zabraknie dyskusji panelowych o roli druku we współczesnym marketingu, jak i o jego przyszłości, cyfryzacji, automatyzacji i digitalizacji przekazów.

Nie zabraknie również sesji technicznych poświęconych najnowszym osiągnięciom branży. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie druku, imponujące maszyny, środki pozwalające na kontrolę jakości druku czy zarządzanie kolorem. Tym samym podczas jednego wydarzenia towarzyszącego poruszone zostaną wszystkie najistotniejsze kwestie dotyczące tego sektora usług.

Warsaw Print Tech Expo zgromadzi liderów

Kogo będzie można spotkać podczas Warsaw Print Tech Expo? Będą to przedstawiciele wiodących i cechujących się najwyższą jakością usług firm działających w sektorze poligrafii, druku na tekstyliach, druku 3D i technologii drukowania. Do grona partnerów i wystawców wydarzenia już dołączyli: DigiPress, IGEPA, Integart, Pegasus, Reprograf-Grafikus, Scorpio, SoftPlast, Trodat, AGFA, Akonda, Alcora, Anatol, Cicero, Color Laboratory, Duplo, Heidelberg, Magenta-Vision, Modico oraz RiSET.

Opracowano na podstawie informacji organizatora