Xaar i King Tau oferują wspólny produkt
11 mar 2021 14:34

Chiński producent OEM, King Tau, wprowadził na rynek nowy silnik druku klasy przemysłowej, wykorzystujący zaawansowane technologie głowicy drukującej Xaar.

„Magic Cube” wykorzystuje unikalną technologię TF i technologię High Laydown firmy Xaar, aby zapewnić użytkownikom znaczną poprawę wydajności przemysłowego druku atramentowego. Technologia TF umożliwia przepływ płynów bezpośrednio przez tylną część dyszy głowicy drukującej przy bardzo dużych prędkościach. Zapobiega to wysychaniu dyszy, zapewniając bezproblemowy rozruch, nawet po okresach nieużywania.

Technologia High Laydown umożliwia drukowanie efektów teksturowanych na płaskich powierzchniach o grubości do 80 μm w każdym przejściu. Jako jeden z pionierów w sektorach ceramiki i grafiki, firma King Tau z siedzibą w Kantonie jest doświadczonym producentem sprzętu z ponad 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu rozwiązań dla wielu różnych zastosowań przemysłowych w druku atramentowym. Partnerstwo z Xaar nawiązane w celu wprowadzenia na rynek mechanizmu drukującego „Magic Cube” wzmocniło reputację firmy w zakresie produkcji wydajnych drukarek atramentowych.

Zaufanie do niezawodności technicznej i trwałości technologii głowic drukujących Xaar było kluczem naszych działań – powiedział p. Tong, dyrektor zarządzający King Tau i dodał: Ponadto unikalne specjalistyczne technologie Xaar zapewniają prawdziwą wartość dla naszych klientów i odróżniają naszą markę od konkurencyjnych produktów.

Współpraca z King Tau podkreśla zaangażowanie Xaar w rozwijanie globalnych partnerstw i wspólnych projektów. Dyrektor generalny Xaar, John Mills, stwierdził: Cieszymy się z możliwości współpracy z liderem w branży, takim jak King Tau oraz dostarczania naszych produktów i technologii w Chinach. Dzięki współpracy widzimy ogromny potencjał w zapewnianiu jakości, wydajności i niezawodności, których wymaga rynek chiński.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xaar