Wyniki ankiety InPrint Munich 2021
3 sie 2020 10:27

Najbliższa edycja międzynarodowych targów technologii druku przemysłowego InPrint ma odbyć się w dniach 9-11 marca 2021, w Munich Trade Fair Centre (Monachium). Jak zapowiadają organizatorzy, nadchodzące targi będą nietypowe. Po raz pierwszy InPrint zostanie zorganizowane wspólnie z ICE Europe i CCE International, dwoma wiodącymi wydarzeniami branżowymi poświęconymi innowacjom w zakresie przetwarzania i wykańczania, a także technologii produkcji tektury falistej i rozwiązań opakowaniowych.

Ponieważ goście ICE Europe i CCE International pochodzą z sektorów przemysłu, które są ważnymi rynkami dla wystawców InPrint w Monachium, organizator imprezy - firma Mack Brooks Exhibitions zapytała gości poprzedniej edycji targów o ich zainteresowanie wizytą na InPrint Munich 2021.

Według badania 99 proc. respondentów odwiedzających ICE Europe i CCE International interesuje się technologią druku. 93 proc. gości poprzednich targów stwierdziło, że innowacje w zakresie rozwiązań poligraficznych  nadal mają znaczenie dla ich sukcesu biznesowego. 70 proc. ankietowanych planuje odwiedzić InPrint Monachium 2021. Wyniki ankiety pokazują, że kolokacja imprez stworzy potężną i wieloaspektową platformę ze zwiększonymi możliwościami biznesowymi dla wystawców InPrint w Monachium.

InPrint to impreza dla specjalistów, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania poligraficzne dla rozwijających się rynków oraz ekspertów odgrywających pionierską rolę w zakresie integracji technologii druku z procesami przemysłowymi. Wydarzenie oferuje wyjątkową platformę, na której producenci maszyn i systemów drukujących, atramentów i komponentów drukarskich, dostawcy sprzętu do obróbki i wykończenia oraz twórcy oprogramowania spotykają się z nabywcami technologii druku, integratorami systemów i dostawcami z różnych branż produkcyjnych.

Wystawcy prezentują wysoko rozwinięte technologie oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie druku funkcjonalnego, dekoracyjnego; druku na powierzchniach płaskich, zakrzywionych i cylindrycznych; na tworzywach sztucznych, drewnie, folii, tekstyliach, szkle, ceramice i metalach.

Organizatorzy InPrint Munich 2021 już teraz zachęcają do zapoznania się ze szczegółami zaplanowanego na przyszły rok wydarzenia, pobrania broszury informacyjnej i rezerwacji powierzchni. Przyjmowane są też zgłoszenia prelegentów, którzy chcą podzielić się wiedzą ekspercką na temat określonej technologii druku lub inspirującym projektem. Podczas ostatniej konferencji towarzyszącej targom 70 ekspertów branżowych z ponad 50 międzynarodowych firm wygłosiło swoje  prezentacje i wzięło udział w panelach dyskusyjnych.

Opracowano na podstawie informacji organizatora