Wojciech Łacny dołącza do LFP Team
12 paź 2022 14:00

We wrześniu br. obejmując stanowisko business development managera do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Wojciech Łacny, który będzie odpowiedzialny za bliską współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru wielkiego formatu, a także będzie wspierał klientów w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowsze technologiczne osiągnięcia i szerokie portfolio z segmentu marek Durst, Vanguard oraz Elitron.

LFP Industrial Solutions to autoryzowany dystrybutor i integrator przemysłowych rozwiązań związanych z drukiem cyfrowym oraz automatyzacją w procesach finishingu. Ogromna ilość instalacji powoduje, że zespół pracowników stale się powiększa, a ostatnio do firmy dołączył również Wojciech Łacny, który związany jest z branżą poligraficzną od ponad 10 lat. Współpracował z klientami dostarczając im rozwiązania rolowe oraz arkuszowe w technologiach inkjetowej i tonerowej.  

Cieszę, że dołączam do zespołu LFP Industrial Solutions – mówi Wojciech Łacny. – Marki, jakie reprezentuje firma, są znane i cenione w poligraficznym środowisku międzynarodowym. Szczególnie ciekawe będzie dla mnie uczestniczenie w rozwoju na polskim rynku amerykańskiej marki Vanguard.

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions