Włoskie targi InPrint 2020 odwołane
18 wrz 2020 06:00

Firma Mack Brooks Exhibitions, organizator targów InPrint Mediolan ogłosiła odwołanie imprezy, która miała odbyć się w centrum konferencyjnym Fieramilano we Włoszech w dniach 22-24 października 2020 r. Powodem jest trwający na całym świecie kryzys związany z pandemią.

Nicola Hamann, dyrektor zarządzający Mack Brooks Exhibitions, powiedziała: „Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ten rok jest jak dotychczas pełen wyzwań. Sporo wydarzeń musiało zostać przełożonych ze względu na COVID-19 i trwające ograniczenia w podróżowaniu. Wielu uczestników wyraziło obawy co do organizacyjnych i technicznych możliwości wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu. Dlatego też, w ścisłej współpracy ze wszystkimi zaangażowanymi partnerami, zdecydowaliśmy o odwołaniu targów InPrint Mediolan 2020, a data następnej edycji zostanie wkrótce ogłoszona.”

Organizator będzie ściśle komunikował się z klientami i partnerami w nadchodzących tygodniach i miesiącach dziękując wystawcom, partnerom, dostawcom i odwiedzającym za wsparcie w tym trudnym czasie.

InPrint Milan to włoskie wydanie targów InPrint. Mack Brooks Exhibitions organizuje też sztandarowe targi InPrint Monachium, wiodącą europejską platformę dla profesjonalistów z branży poligraficznej i producentów pragnących zmaksymalizować potencjał biznesowy zastosowania druku w sektorze produkcji przemysłowej. Kolejna niemiecka edycja InPrint odbędzie się w Monachium w dniach 9-11 marca 2021 roku.

Opracowano na podstawie informacji InPrint