Wirtualny Festiwal Druku potrwa dłużej
22 kwi 2020 06:00

Jak informują przedstawiciele firmy Mimaki, czas trwania Wirtualnego Festiwalu Druku został wydłużony do 1 maja. 24 marca firma Mimaki rozpoczęła interaktywne wydarzenie pod nazwą „Mimaki Virtual Print Festival”. Uczestnicy wydarzenia mogą zapoznawać się z produktami firmy, poznawać innowacyjne technologie, brać udział w konkursach i nawiązywać nowe kontakty. 

Nowością 5. tygodnia festiwalu jest film instruktażowy, w którym znajdziemy przewodnik dotyczący drukowania na obiektach cylindrycznych, prezentowany przez specjalistów z firmy Mimaki Europe. Dzięki filmowi dowiemy się, jak wykonać 360-stopniowy bezpośredni nadruk na puszkach i innych obiektach cylindrycznych za pomocą urządzenia UJF-3042MkII UV.

W prezentowanym w tym tygodniu wirtualnym spacerze po salonie Mimaki producent przedstawia najnowsze dodatki do portfolio urządzeń do znaków i grafik: wielkoformatowe urządzenia przeznaczone do aplikacji zewnętrznych - UV UJV100-160 oraz OKI ColorPainter M-64s.

Użytkownicy poszukujący inspiracji i nowych możliwości drukowania mogą wziąć udział w nadchodzącym seminarium internetowym, którego gościem specjalnym będzie Christian Duyckaerts, prezes FESPA Global. Jest już możliwa rejestracja na to wydarzenie, udział w nim jest bezpłatny.

Wirtualny Festiwal to także okazja do zdobycia zniżek na zakupy produktów Mimaki. Producent przygotował z tej okazji atrakcyjne oferty cenowe i rabaty.

Organizator oferuje również możliwość zaplanowania „wirtualnej kawy”, czyli indywidualnego spotkania z lokalnym dystrybutorem Mimaki. Chcąc poznać szczegóły specyfikacji technologicznej i przedyskutować wymagania, możemy skorzystać z opcji wirtualnego spotkania z ekspertem Mimaki. W tym celu wystarczy umówić się na indywidualną rozmowę. W tym tygodniu do dyspozycji klientów pozostają specjaliści Jordi Drieman i Mark Sollman. Obecnie dostępne są również sesje online z lokalnymi dystrybutorami Mimaki z: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji i Rosji.

Z myślą o użytkownikach chcących z bliska przyjrzeć się przykładowym wydrukom producent udostępnił dogodną opcję zamawiania próbek wybranych produktów. Wystarczy pozostawić swoje dane, aby otrzymać zestaw przykładowych prac i poznać najnowsze osiągnięcia technologiczne z pierwszej ręki.

Kolejną atrakcją festiwalu jest konkurs zorganizowany w mediach społecznościowych. Aby wziąć w nim udział, należy odwiedzić stronę Mimaki dostępną na Facebooku i Instagramie.

Na podstawie informacji firmy Mimaki opracowała BZ