Wirtualne wydarzenie firmy Agfa
15 wrz 2020 06:00

Firma Agfa zorganizuje trzydniowe wirtualne wydarzenie poświęcone drukowi inkjetowemu. Studio 5D10 ma wesprzeć firmy poligraficzne na całym świecie w pokonywaniu obecnych wyzwań biznesowych i pomóc im rozwijać się w przyszłości. Wydarzenie potrwa od 6 do 8 października zbiegając się z przesuniętym terminem targów FESPA. Jego nazwa będzie korespondowała z numerem stoiska targowego.

Tematyka ma koncentrować się przede wszystkim na trendach rynkowych i technologicznych w druku inkjetowym. Przedmiotem dyskusji będzie też sposób, w jaki firmy poligraficzne mogą skorzystać z innowacji Agfy w zakresie aplikacji sign & display i przemysłowych, w tym wysokowydajnych drukarek wielkoformatowych, dedykowanego oprogramowania do automatyzacji i atramentów z certyfikatem GREENGUARD Gold.

Wydarzenie obejmie dwie transmisje dziennie przez trzy dni. Nie zabraknie wypowiedzi ekspertów, opisów przypadków, podstawowych informacji technicznych oraz sesji pytań i odpowiedzi. Każda transmisja będzie dotyczyła określonego tematu – od zadruku tektury falistej po specjalistyczne rozwiązania atramentowe realizowane na zamówienie branży sign & display i zastosowań przemysłowych. Mowa będzie o kreatywnych aplikacjach do druku, znaczeniu precyzyjnego dopasowania elementów składowych systemu drukowania, a także różnych opcjach automatyzacji, które oszczędzają czas i pieniądze drukarni.

„Mimo że targi takie jak FESPA i Printing United zostały przełożone z powodu wybuchu pandemii, to nasze zaangażowanie w branżę poligraficzną pozostało silne” - mówi Tom Vermeulen, szef jednostki biznesowej Agfa Inkjet Sign & Display i dodaje: „Chcemy nadal inspirować i angażować się w działalność firm poligraficznych. W Studio 5D10 eksperci przedstawią aktualne informacje o naszej ofercie i omówią, w jaki sposób może być pomocna w rozwijaniu biznesu w opłacalny sposób ”.

Aby zobaczyć listę zaplanowanych sesji Studio 5D10 i zarejestrować się, wystarczy odwiedzić stronę internetową tego wydarzenia. Transmisje będą prowadzone z siedziby firmy Agfa w Belgii i odbywać się będą w języku angielskim. Każda z nich potrwa około godziny, a linki do nagrań będą udostępniane na koniec każdego dnia.

Na podstawie informacji firmy Agfa