Wirtualna konferencja EFI Engage coraz bliżej
11 sty 2021 10:47

W dniach od 25 stycznia do 5 lutego 2021 odbędzie się wirtualna konferencja organizowana przez firmę EFI. Dzięki nowoczesnej platformie eventowej wystawcy zaprezentują  oferty na wirtualnych stoiskach w hali targowej. Wydarzenie obejmie ponad 200 spotkań na żywo i sesji ogólnych.

Rok 2020 przyniósł nowe wyzwania, które utrudniły spotkania bezpośrednie. Aby sprostać wymaganiom nowej rzeczywistości, firma EFI zamierza zorganizować konferencję w świecie wirtualnym. EFI Engage to ośmiodniowe, prawdziwie globalne wirtualne doświadczenie, które w sposób bezpieczny i efektywny połączy interesy przedstawicieli branży druku.

Jak podkreślają organizatorzy, w tym trudnym okresie szczególnie ważne pozostają interakcje i utrzymywanie kontaktu, pozwalające dzielić się doświadczeniami i angażować we współpracę. Celem wydarzenia jest pomoc w optymalizacji inwestycji w rozwiązania do druku, produkcji opakowań i technologii tektury falistej.

Konferencja Engage 2021 obejmie ponad 200 spotkań i sesji ogólnych odbywających się na żywo. Swój udział zapowiedzieli eksperci merytoryczni, którzy omówią możliwości poszczególnych produktów i przedstawią nowości w ofercie EFI. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązania nowych kontaktów i przeprowadzania rozmów bezpośrednich z prowadzącymi oraz innymi gośćmi wydarzenia. Będą mogli także wziąć udział w sesjach grup użytkowników dotyczących konkretnych produktów.

Wirtualne wydarzenie ma na celu zapewnienie cennej edukacji, która pomoże przedsiębiorcom odnieść sukces w nowej normalności dzięki zwiększeniu wydajności, produktywności i zwrotu z inwestycji. Organizatorzy zadbali o stronę organizacyjną, tak by harmonogram nie kolidował z codziennymi obowiązkami uczestników. W tym celu codzienne sesje potrwają tylko kilka godzin.

Dlaczego warto wziąć udział w EFI Engage?

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebne są zwiększenie wydajności, produktywności i podniesienie zwrotu z inwestycji. Udział w wydarzeniu dostarczy cennych treści merytorycznych, a także zapewni dostęp do rozwiązań pozwalających na zarządzanie biznesem i edukację technologiczną w zakresie systemów MIS/ERP EFI, druku atramentowego oraz cyfrowych rozwiązań front-endowych Fiery i wszystkich przełomowych rozwiązań technologicznych.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wirtualnych spotkaniach i sesjach ogólnych, pokazach produktów oraz sponsorowanych wystawach mających na celu dostarczenie cennych technologii, technik i narzędzi, które pozwolą zaplanować optymalne działania w przyszłości.

Dostęp do wiedzy branżowej i technologii produktów pomoże maksymalnie wykorzystać produkty EFI. Nie zabraknie też informacji o tym, jak zintegrować usprawniony zautomatyzowany przepływ pracy, aby zwiększyć produktywność i zyski. Możliwości nawiązywania kontaktów z profesjonalistami i innymi wpływowymi osobami zajmującymi się drukiem usprawnią rozwój działalności w zakresie druku cyfrowego.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Konferencja EFI Engage przyciągnie użytkowników, partnerów i sponsorów EFI z całego świata, reprezentujących wszystkie szczeble i obszary zarządzania: planowanie i wykonywanie decyzji finansowych, marketing i sprzedaż, a także codzienne operacje i produkcja. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli działów sprzedaży i marketingu oraz produkcji korzystających z cyfrowych rozwiązań EFI, a także personelu technicznego i operacyjnego odpowiedzialnego za oprogramowanie MIS/ERP.

Interaktywna platforma

Platforma wirtualnych wydarzeń, na której odbędzie się konferencja, zapewnia interaktywne forum, za pośrednictwem którego uczestnicy mogą dzielić się wiedzą, prowadzić webinaria, prezentacje produktów na żywo, uczestniczyć w dyskusjach panelowych, pokazach online oraz rozmowach na żywo z klientami, ekspertami technologicznymi EFI, a także sponsorami i wystawcami.

Dostępnych jest wiele możliwości sponsorowania i pakietów dla wystawców, przy czym wszystkie obejmują wirtualne stoisko w hali Expo, gdzie można oznaczyć swoją wirtualną przestrzeń i zaoferować uczestnikom publikacje dotyczące produktów i filmy.

Możliwość rejestracji na konferencję EFI Engage 2021 jest dostępna na stronie internetowej organizatora. Sponsorami wydarzenia są między innymi firmy: Ricoh, 3M, Duplo, Progress, Thomson Reuters, ISCorp i Aberdeen Fabrics.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI