Wielkoformatowa drukarka żywiczna
24 lip 2019 06:00

 

Wielkoformatowa drukarka żywiczna Mutoh ValueJet 1324X jest jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne wdrożenie miało miejsce w firmie AdArt z Piły.

Oferta Studia Reklamy AdArt obejmuje szerokie spektrum produktów i usług reklamowo-poligraficznych takich jak: tablice, billboardy, banery, kasetony, pylony, reklamy na samochodach, reklamy na szybach i witrynach, reklamy przestrzenne 3D i LED, litery, znaki logo, potykacze, znaki drogowe, tablice informacyjne, tabliczki, systemy oznakowania firmy, roll-upy i ścianki wystawiennicze. Tak szerokie portfolio wymaga stosowania stabilnego i wszechstronnego urządzenia do druku cyfrowego, aby realizować zlecenia szybko i w dobrej jakości. Odpowiednim wyborem okazała się japońska drukarka Mutoh ValueJet 1324X o szerokości roboczej 137 cm.

Mutoh ValueJet X to seria żywicznych ploterów wielkoformatowych. Plotery tej serii drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS, których skład bazuje w głównej mierze na żywicach.

„Żywiczny Mutoh ValueJet 1324 X od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych ploterów z naszej oferty. Za jego sukcesem stoją japońska stabilność i solidność wykonania, a także finalna jakość końcowego wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 30 m2/h. Wszechstronna szerokość robocza 137 cm pozwoli realizować większość zleceń, od druku kolorowych wizualizacji, projektów i reprodukcji, przez fototapety, rollupy, obrazy, naklejki, po grafiki samochodowe, dekoracje czy reklamę zewnętrzną” - mówi Paweł Stania z działu marketingu firmy Atrium Centrum Ploterowe, dostawcy ploterów Mutoh.

Plotery ValueJet serii X obejmują kilka modeli, które różnią się szerokością roboczą i produktywnością.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium