Webinarium Formlabs
7 wrz 2022 06:00

W najbliższy czwartek (8 września) o godzinie 11:00 odbędzie się bezpłatne webinarium, na którym zostanie zaprezentowane nowe rozwiązanie Formlabs Fuse 1+ 30W.

Jak zapewnia producent nowa drukarka 3D SLS pozwala na wytwarzanie do dwóch razy szybciej w przemysłowej technologii SLS. Drukarka umożliwia uzyskanie najwyższej prędkości druku z materiałów klasy przemysłowej, co zapewnia prawdziwie szybką produkcję przy wykorzystaniu jednego urządzenia.

Dla osób zainteresowanych bliższym poznaniem technologii technologii SLS (Selective Laser Sintering) i możliwościami nowej drukarki organizator przewidział darmowy przewodnik po druku 3D, w którym omawia większość popularnych technologii wykorzystywanych w druku 3D.

Czwartkowe spotkanie poprowadzi Maciej Broś, specjalista ds. technologii SLA, LFS, SLS. Maciej Broś jest ekspertem ds. druku 3D. Od ponad czterech lat specjalizuje się w technologii SLA/LFS oraz SLS. Jest też certyfikowanym szkoleniowcem systemów Formlabs. Wdraża technologie druku 3D w przedsiębiorstwach z różnych branż, pomagając firmom w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Rejestracja na wydarzenie umożliwia wzięcie udziału w webinarium na żywo, a także pozwala na otrzymanie dostępu do nagrania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Cadxpert