VSHAPER na Hannover Messe 2017
11 kwi 2017 13:08

IMG_0011_2W dniach 24-28 kwietnia 2017 roku odbędą się jedne z najważniejszych i największych targów na świecie – Hannover Messe 2017. Podczas tego wydarzenia prezentowane są rozwiązania kluczowe dla przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii sprzyjających poprawie efektywności produkcji. Wśród wystawców tego prestiżowego wydarzenia nie mogło zabraknąć producenta drukarek 3D VSHAPER, którego rozwiązania z powodzeniem wykorzystywane są w motoryzacji, lotnictwie i odlewnictwie.

Hannover Messe to najważniejsza światowa impreza promująca technologie dedykowane dla przemysłu. W ramach tego wydarzenia wyodrębniono kilka stref specjalistycznych takich jak: Industrial Automation – automatyzacja produkcji i procesów oraz systemy automatyzacji, Digital Factory – zintegrowane procesy przemysłowe oraz systemy informatyczne i telekomunikacyjne, Energy - wytwarzanie energii, zaopatrzenie w energię oraz jej dystrybucja, Industrial Supply - dostawy materiałów do produkcji oraz komponentów i systemów dla pojazdów mechanicznych, maszynowych i urządzeń przemysłowych oraz Research & Technology - prace badawczo-rozwojowe i transfer technologii.

Na 44 metrach kwadratowych stoiska zaprezentujemy wszystkie modele naszych urządzeń oraz oprogramowanie SOFTSHAPER. Przygotowaliśmy też kilka nowych rozwiązań, które premierowo przedstawimy w Hanowerze. Z pewnością największą popularnością będzie cieszyć się drukująca w temperaturze 450 stopni drukarka VSHAPER ONE Pro, o którą zapytania otrzymujemy z całego świata – mówi Tomasz Szymański, Prezes i Założyciel VERASHAPE.

Podczas ubiegłorocznej edycji Hannover Messe krajem partnerskim targów były Stany Zjednoczone. Wśród gości honorowych znaleźli się prezydent USA Barack Obama i kanclerz Niemiec Angela Merkel. W 2017 roku Krajem Partnerskim Hannover Messe będzie Polska. Szczególnym wydarzeniem związanym z polską obecności na targach będzie uroczysta ceremonia otwarcia, która odbędzie się wieczorem 23 kwietnia 2017 roku. Podczas gali z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państw i firm obecnych na targach, odbędzie się prezentacja naszego kraju.

Hasłem targów Hannover Messe 2017 jest Integrated Industry – Creating Value. Idea ta łączy w sobie różne kwestie związane z efektywnością energetyczną, wytwarzaniem addytywnym czy też cyfryzacją produkcji. Hasłem przewodnim obecności Polski na targach w Hanowerze, jako kraju partnerskiego, jest SMART MEANS POLAND.

Targi w Hanowerze to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowania silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii. Nasze produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, a polskie firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach i są doceniane przez nawet najbardziej wymagających odbiorców – podsumowuje Tomasz Szymański.

Opracowano na podstawie informacji firmy Verashape