VSHAPER wkracza na rynek białoruski
23 kwi 2018 12:07

Na mocy podpisanej w kwietniu 2018 roku umowy, do grona dystrybutorów rozwiązań druku 3D VSHAPER dołączyła firma 3DHUB. Dzięki tej współpracy firma VERASHAPE będzie oferować swoje produkty na rynku białoruskim w oparciu o struktury sprzedaży autoryzowanego partnera.

Firma 3DHUB to renomowany dystrybutor rozwiązań druku 3D na rynku białoruskim. Dysponuje dużym doświadczeniem w sprzedaży drukarek i skanerów 3D oraz materiałów i akcesoriów do druku 3D. Firma oferuje również usługi druku 3D, skanowania 3D, modelowania 3D, formowania tworzyw sztucznych, a także konfiguracji urządzeń 3D, napraw i konserwacji sprzętu.

Rozwiązania VSHAPER będę istotnym uzupełnieniem naszej oferty w obszarze rozwiązań profesjonalnych dedykowanych dla przemysłu. Z pewnością zaspokoją oczekiwania naszych klientów, poszukujących urządzeń zaawansowanych technologicznie – mówi Anton Natseuski, Prezes 3DHUB.

W dniach 10–13 kwietnia 2018 firma po raz pierwszy zaprezentował rozwiązania druku 3D VSHAPER na rodzimym rynku podczas 4 Międzynarodowej Wystawy Specjalistycznej - Mechanical Engineering w Mińsku. Mechanical Engineering to międzynarodowa, specjalistyczna wystawa sprzętu, urządzeń i narzędzi dla przemysłu metalowego oraz jedna z najstarszych i największych wystaw technicznych na Białorusi. Tradycyjnie podczas wystawy prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji narzędzi i maszyn, a także innowacyjne technologie wspomagające procesy produkcyjne, do których niewątpliwie zalicza się druk 3D.

Nawiązanie współpracy z kolejnym europejskim resellerem z pewnością umocni pozycję marki VSHAPER na arenie międzynarodowej. Producent nie zwalnia tempa i już dziś zapowiada ekspansję na kolejne rynki pozaeuropejskie.

Wprowadzenie rozwiązań VSHAPER na rynek białoruski to kolejny krok w procesie rozwoju naszych struktur sprzedaży. Grono naszych dystrybutorów stale się powiększa, a nasze rozwiązania dostępne są już w niemal każdym zakątku świata. Obecnie prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami na rynku australijskim, rosyjskim oraz indyjskim – komentuje Tomasz Szymański, Prezes i założyciel VERASHAPE.

Opracowano na podstawie informacji firmy VERASHAPE