UniNet wprowadza nową drukarkę transferową
14 gru 2017 14:12

Podczas targów Imprinted Sportswear Show, które odbędą się w dniach 19-21 stycznia 2018 w Long Beach w Kalifornii, firma UniNet - producent urządzeń OEM - zaprezentuje nowe rozwiązanie do druku transferowego. 

iColor 550 to wielofunkcyjne urządzenie do zadruku odzieży, banerów, jak również powierzchni twardych, np. artykułów papierniczych czy etykiet. Wszechstronność nowej drukarki pozwala użytkownikom na tworzenie białego nadruku oraz zwykłych wydruków CMYK bez bieli. Możliwości iColor 550 mogą być dodatkowo rozszerzane za pomocą specjalnych zestawów do aktualizacji tonera UniNet, które zawierają tonery do sublimacji fluorescencyjnej, przezroczystej, zabezpieczającej i barwnikowej.

Producent zaprezentuje ponadto nowe oprogramowanie iColor SmartCut, które umożliwia użytkownikom łatwe drukowanie dużych obrazów na odzieży i twardych powierzchniach. Innowacyjna aplikacja rozszerza funkcjonalności każdej drukarki transferowej iColor500, 550 i 600 umożliwiając podział i łączenie jednej grafiki na dwóch drukowanych arkuszach transferowych.

Na stoisku targowym UniNet można będzie zobaczyć demonstrację  nowych produktów wraz z innymi rozwiązaniami z linii iColor Printing Solutions, w tym drukarką cyfrową iColor 600, systemem wykańczania LF600 oraz specjalistycznymi tonerami i podłożami do druku transferowego.

Opracowano na podstawie informacji firmy UniNet