Tonejet pierwszym globalnym partnerem targów InPrint 2017
27 lut 2017 11:57

Tonejet, dostawca innowacyjnych technologii dla druku cyfrowego na opakowaniach, stał się światowym partnerem targów InPrint. Umowa będzie obowiązywała przez cały bieżący rok, co oznacza współpracę podczas kolejnych dwóch edycji targów odbywających się kolejno w Orlando na Florydzie (25-27 kwietnia) oraz w Monachium (14-16 listopada).

Jak podkreślają obie strony kontraktu, jest to pierwsze partnerstwo tego typu i zarazem wydarzenie potwierdzające silną pozycję Tonejet na rynku cyfrowego druku przemysłowego oraz druku bezpośrednio na obiektach w sektorze opakowaniowym. Simon Edwards, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu wyjaśnia: „Podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy było dla nas łatwe. Druk przemysłowy odnotowuje systematyczne wzrosty w ostatnich latach, a InPrint odgrywa znaczącą rolę w tym rozwoju. Wydarzenie targowe przyciąga szeroką gamę przedsiębiorstw przemysłowych, zapewniając Tonejet oraz innym wystawcom możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Liczymy na bliską współpracę z Marcusem, Frazerem i całym zespołem InPrint.”

Targi InPrint stały się kluczowym wydarzeniem integrującym przedstawicieli branży nowoczesnego druku funkcjonalnego, dekoracyjnego oraz opakowaniowego w produkcji przemysłowej. Marcus Timson, współzałożyciel InPrint, tak komentuje umowę z Tonejet: „To partnerstwo pokazuje znaczenie i siłę wynikające z połączenia wiedzy dwóch ekspertów branży druku przemysłowego. Same targi są wręcz idealnym miejscem dla rynkowego lidera w dziedzinie innowacji, którym się czujemy. Wykorzystamy je z myślą o naszej ofercie w zakresie druku bezpośrednio na obiektach, jak również druku płaskiego, budując relacje  z klientami i partnerami.”

W ramach współpracy partnerskiej Tonejet zaangażuje się także w wydarzenia towarzyszące targom – webinaria i konferencje, a Simon Edwards będzie pełnił funkcję ambasadora InPrint 2017 w Niemczech uczestnicząc w seminariach jako panelista. Podczas amerykańskiej edycji targów, w ramach programu konferencji, Tonejet przedstawi studium przypadku na temat możliwości rozwoju biznesu, jakie daje kontraktowy druk cyfrowy.

Opracowano na podstawie informacji firmy Tonejet