Targi PRINT4ALL w 2022 r.
1 cze 2020 06:00

Niezwykła sytuacja wywołana pandemią zrewolucjonizowała nie tylko świat przemysłu, ale także międzynarodowy kalendarz targów zaplanowanych na lata 2020-2021. Wydarzenia ostatnich miesięcy zmusiły organizatorów do wyjątkowych zmian w harmonogramach imprez. Jak ogłoszono podczas konferencji PRINT4ALL, kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 3-6 maja 2022 r. Na rok 2022 przełożone zostały również targi IPACK-IMA i INTRALOGISTICA ITALIA, natomiast imprezy PLAST i MEAT-TECH mają zostać zorganizowane w 2021 r.

PLAST, IPACK-IMA, MEAT-TECH, PRINT4ALL i INTRALOGISTICA ITALIA to pięć wydarzeń które razem tworzą grupę targów znaną pod nazwą The Innovation Alliance. Inaczej niż zazwyczaj, tym razem imprezy będą odbywały się w różnych terminach. Jak ogłosił organizator - Fiera Milano, targi PLAST zaplanowano na 4-7 maja 2021 r., natomiast MEAT-TECH odbędzie się w dniach 17-20 maja 2021 r., łącznie z TUTTOFOOD, międzynarodowymi targami B2B poświęconymi żywności i napojom. Najdłużej poczekamy na IPACK-IMA, PRINT4ALL i INTRALOGISTICA ITALIA, które zostaną zorganizowane od 3 do 6 maja 2022 r. Wszystkie wydarzenia odbędą się w centrum targowym Fiera Milano Rho (Włochy).

Decyzja organizatorów wynika z niezwykłej sytuacji, jakiej wszyscy doświadczamy w ostatnich kilku miesiącach. Biorąc pod uwagę ograniczenia, które w różnym stopniu dotykają każdej części świata, stworzono nietypowy kalendarz targów międzynarodowych. Nowy plan jest swego rodzaju kompromisem stworzonym w celu zaspokojenia potrzeb branży i uniknięcia nakładania się terminów, które naraziłoby firmy i operatorów na trudności.

Tak więc nawet jeśli daty wydarzeń The Innovation Alliance zmieniają się, niezmienny pozostaje ich cel: pięć wystaw nadal będzie wspierać dialog między różnymi sektorami, który stanowi cenny zasób dla działających w nich przedsiębiorców. Organizatorzy przystąpią do wspólnej pracy nad stworzeniem inicjatyw przekrojowych, które będą towarzyszyć ponownie uruchomionym targom.

Opracowano na podstawie informacji Fiera Milano