swissQprint otwiera laboratorium dedykowane atramentom
28 cze 2019 14:07

Firma swissQprint założyła w swojej siedzibie laboratorium dedykowane atramentom oraz zatrudniła wymaganych specjalistów. „To rozszerzenie naszych kompetencji ma na celu zapewnienie klientom wszechstronnego, optymalnego rozwiązania” - mówi Reto Eicher, dyrektor generalny swissQprint. Jak wyjaśnia, nowe laboratorium jest przede wszystkim odpowiedzialne za zapewnienie jakości użytych atramentów i ich przydatności do stosowania.

Nowo utworzony szwajcarski zespół specjalistów przekazuje informacje od dostawców atramentów. Oczywiście ta wymiana ma również na celu utrzymanie ciągłego procesu doskonalenia. Jak podaje firma, w swissQprint zawsze istniał szybki i bezpośredni przepływ wiedzy i informacji zwrotnych z rynku nakierunkowany na rozwój i produkcję seryjną. Menedżerowie produktów i inżynierowie mechaniki, systemów sterowania i oprogramowania pracują tuż obok linii produkcyjnych, co owocuje niesamowitą płynnością pracy.

swissQprint zatrudnia obecnie ponad 100 osób w swojej centrali w Szwajcarii i zamierza stale się rozwijać. Około 40 osób pracuje w spółkach zależnych swissQprint w USA, Hiszpanii, Niemczech i Japonii, które pełnią rolę czysto sprzedażowych i usługowych u ponad 30 partnerów.

Na podstawie informacji firmy swissQprint opracowała AP